Skip links
Lāzerepilācija

Lāzerepilācija: kā sagatavoties procedūrai. 4 ieteikumi no salona EPILINE meistariem

Lāzerepilācija: sagatavošanās lāzerepilācijai ir ideāla rezultāta un gludas ādas garantija. 

Ko drīkst un ko nedrīkst darīt pirms salona apmeklējuma?

Nesauļojieties pirms procedūras

Vislabāk būs, ja Jūs nesauļosieties nedēļu pirms lāzerepilācijas procedūras. Ja tas nav iespējams, noteikti aizsargājiet ādu un lietojiet sauļošanās līdzekli ar augstu SPF. Bet 3 dienas pirms procedūras ļoti iesakām neatrasties tiešos saules staros un pasargāt ādu no tās iedarbības. Kādēļ tas ir tik svarīgi? Lāzers un iedegums ir nedaudz līdzīgi savā iedarbībā uz ādu, abi ir siltuma un gaismas avots. Epilācijas procedūras laikā āda saņem nelielu kairinājumu, kas ir normāls procedūras efekts. Parasti, tas ātri pāriet. Bet, ja jūsu āda jau ir stipri kairināta saules iedarbības rezultātā, jau ir nelieli apdegumi, apsārtums un lobīšanās, tad tie var pastiprināties. Turklāt uz tikko iesauļotas ādas var pastiprināties fotonovecošanās procesi.

Īpaši gaišas ādas īpašniecēm speciālists var ieteikt atturēties no saules vēl ilgāku laiku, lai saglabātu tās skaistumu un veselību.

Kas attiecas uz pašiedegumu, tad arī no tā vajadzētu izvairīties. Lieta ir tāda, ka pašiedeguma līdzekļi iekrāso epidermas šūnas, un tās sāk piesaistīt lāzera enerģiju. Tas var izraisīt smagus ādas apdegumus.

Lietojiet skuvekli lieko matiņu likvidēšanai.

1 līdz 3 dienas pirms procedūras noņemiet nevēlamos matiņus epilācijas zonā ar skuvekli.  Citas metodes traumē matu folikulu, bet lāzers visefektīvāk iedarbojas tieši uz neskartajiem folikuliem.  Kā tas darbojas?  Mata sīpols satur īpašu pigmentu – melanīnu.  Tas sevī uzkrāj lāzera enerģiju, uzsilst un pilnībā sabrūk.  Ja folikuls ir bojāts, lāzers nevarēs efektīvi iedarboties uz to.

Ja starp procedūrām rodas nepieciešamība likvidēt liekos matiņus, arī iesakām izmantot skuvekli.  Mājas depilators, cukura vai vaska vaksācija traumē ne tikai matu folikulus, bet arī ādu, radot matiņu ieaugšanu.  Epilācijas seanss pēc šādām manipulācijām būs neefektīvs un var izraisīt vēl lielāku kairinājumu.

Pasakiet “Nē” liekajai kosmētikai

Apmēram divas nedēļas pirms procedūras atsakieties no kosmētikas ar balinošo un pīlinga efektu.  Tā stipri iedarbojas uz ādu, un jūs riskējat iegūt apdegumus no lāzera.  Tā paša iemesla dēļ 2-3 dienas pirms procedūras nevajadzētu lietot kosmētiku un produktus ar augstu spirta saturu.

Procedūras dienā pietiek vienkārši nomazgāt ādu.  Epilējamajās zonās nelietojiet dezodorantus, eļļas, krēmus, losjonus un citus kosmētikas līdzekļus.  Ja gatavojaties epilēt sejas apmatojumu, nelietojiet dekoratīvo kosmētiku.  Pirms iedarbošanās ar lāzeri, speciālists apstrādā ādu ar lāzerepilācijai paredzētu līdzekli. 

Krēmi, dezodoranti un kosmētika vienkārši neļaus tam pilnvērtīgi pildīt savu funkciju.

Pirms procedūras ir jāpārtrauc dažu medikamentu lietošana.

Tas attiecas uz tetraciklīnu grupas antibiotikām, zālēm, kas pieder pie fluorhinoloniem un sulfonamīdiem, kā arī līdzekļiem ar asinszāli. Lietošana jāpārtrauc 2 nedēļas pirms procedūras. Lieta ir tāda, ka visas šīs zāles palielina gaismjūtību. Kad lāzers uz šādu ādu novirza spēcīgu gaismas enerģijas plūsmu, uz tās var parādīties apdegumi, apsārtums un pigmentācija. Ja lietojat kādas zāles, noteikti pastāstiet par to savam lāzerepilācijas speciālistam.

Lāzerepilācija palīdz efektīvi tikt vaļā no liekajiem matiņiem. Ievērojiet mūsu rekomnedācijas, un Jūs iegūsiet maksimālu efektu no procedūru kursa.

Spiediet šeit, lai pierakstītos uz procedūru.

[formidable id=2]