Skip links
Ķermeņa endosfēra

Ķermeņa endosfēra: kā sporta medicīnas sasniegumi padara sievietes skaistākas

Ķermeņa endosfera – ko mēs par to zinām? Endosfēra tika radīta Itālijā to izgudroja inženieris Džanluka Kavaleti un ārsts Pjērs Antonio Bači. Speciālisti strādāja sporta medicīnas jomā un risināja profesionālu sportistu problēmas. Sportistiem ir nepieciešama masāža, kas palīdz atjaunot muskuļus pēc pastāvīgām slodzēm. Speciālisti zina, ka manuālā masaza neiedarbojas uz dziļajiem muskuļiem. Tas palēnina atjaunošanās procesu. Tad arī tika izgudrots mehānisms, kas veidoja endosfēras pamatu.

Endosfēras procedūras pamatā ir kompresijas mikrovibrācijas. Īpaša manipula (rokturis) no dabīgā silikona griežas un spiež uz ādu. Mehāniskā vibrācija un kompresija izraisa dabiskus fizioloģiskos procesus organismā, kas veicina svara zudumu un ātru ādas savilkšanu. Uzgalis ar rotējošiem rullīšiem uzlabo limfodrenāžu, un pat visdziļākie muskuļi automātiski tiek tonizēti.

Endosfera terapija ir metode, kas piemērota jebkurai sievietei, lai savestu ķermeni kārtībā, īpaši ieteicama šādos gadījumos:

– jūs neesat apmierināta ar savu figūru, ir liekais svars, celulīts, ķermeņa aprises nav tādas, kā gribētos.

– ādas izskats jūs neiepriecina: tā ir ļengana, nokarājusies vai tā nepaspēj atgūties pēc straujas notievēšanas, ir pamanāmas strijas.

– jūs izjūtat būtiskas sāpes pēc sporta slodzēm, muskuļi sāp un traucē normālai dzīvei.

– jūs uztrauc pietūkums un limfas stāze.

– jūs vēlaties sakārtot seju: koriģēt sejas ovālu, padarīt ādu tvirtāku, piešķirt tai gludumu, dabīgu krāsu un veselīgu izskatu.

Visos gadījumos jūs varat droši doties uz endosfēru. Šodien tā ir vismodernākā kompleksā metodika, kas darbojas šajos virzienos. Endosfera terapia dod lielisku rezultātu jau pēc pirmajām procedūrām: samazinās apjomi, tiek koriģētas ķermeņa aprises un sejas ovāls. Parasti kurss sastāv no 6 līdz 12 procedūrām, katra ilgst no stundas līdz pusotrai. Noteikt procedūras biežumu jums palīdzēs meistars, parasti, intervāls starp seansiem ir no 1 līdz 3 nedēļām. Pēc būtības endosfēra rada tādu pašu efektu kā ilgs darbs sporta zālē un pastiprināta ādas kopšana, taču daudzreiz ātrāk. Īpaši tām sievietēm, kuras procedūru kursa laikā lieto pareizu uzturu, piekopj veselīgu dzīvesveidu un rūpējas par sevi mājās apstākļos. Vēl viens patīkams bonuss ir tas, ka endosfēra ir ļoti līdzīga masāžai, tā atslābina un sniedz patīkamas sajūtas.

Endosfēra ir procedūra, kas sniedz ne tikai izcilu ārējo rezultātu. Tā labvēlīgi ietekmē visu ķermeni, jo aparāts paātrina limfas plūsmu. Pateicoties tam, sākas vielmaiņas process šūnās, tiek izvadīti toksīni, uzlabojas asinsrite. Palielinoties asins plūsmai, iekšējie orgāni saņem vairāk barības vielu, un uzlabojas to darbs. Tas viss labvēlīgi ietekmē vispārējo pašsajūtu un veselību. No tā izriet, ka endosfēra nav tikai celulīta “ātrā palīdzība”, tā saved kārtībā visu ķermeni no iekšpuses un ārpuses.

Endosfēras terapijai ir minimāli ierobežojumi, tā ir kontrindicēta:

– onkoloģiskām slimību gdījumā,

– ja ir ādas bojājumi (nātrene, ekzēma, mikrotraumas un dziļi skrāpējumi)

– akūtu savārgumu gadījumā: akūtu elpceļu vīrusu infekciju simptomi, temperatūra, pirmās slimības pazīmes,

– pirmajā un otrajā grūtniecības trimestrī,

– pēc bērna piedzimšanas. Pēc dabiskām dzemdībām kursu var uzsākt pēc 3 mēnešiem, pēc ķeizargrieziena – tikai pēc ginekologa rekomendācijas, kuram jānovērtē šuvju stāvoklis.

Endosfera procedūras cenas var apskatīt mūsu mājas lapas sadaļā “Pakalpojumi”.

Pieraksties uz procedūru 

Vai zvaniet konsultācijai
+ 371 20 175 204