Skip links
kā sagatavoties lāzerepilācijai

Kā sagatavoties lāzerepilācijai, un vai tas būtu jādara?

Kā sagatavoties lāzerepilācijai un vai tas būtu jādara? Spoileris: vajag! Nekādas sarežģītas manipulācijas nav nepieciešamas, tomēr rūpīgi ievērojiet mūsu rekomendācijas. No sagatavošanās ir tieši atkarīgs procedūras rezultāts, jūsu ādas stāvoklis un salona apmeklējumu skaits. Stāstām, kā pareizi sagatavoties lāzerepilācijai.

Pirmais solis: salona izvēle.

Pēdējos gados procedūra ir ieguvusi lielu popularitāti. Un tas ir saprotams. Tiem, kuri izvēlējušies sev epilāciju, vairs nav katru mēnesi jādodas pie šugaringa meistara, jāpapildina skuvekļu vai depilācijas krēmu krājumi. Nav nepieciešams tos ņemt līdzi ceļojumos un uztraukties par to, vai āda saglabāsies gluda vismaz dažas dienas. Tāpēc pakalpojums parādījās daudzos salonos. Izvēloties vietu, noteikti pajautājiet, vai salonā ir dokumenti lāzerepilācijas aparātami. Uzticiet sevi un savau āda tikai sertificētam aprīkojumam un profesionāliem meistariem.

Otrais solis: pierakstīšanās procedūrai.

Uzmanīgi izvēlieties pieraksta dienu. Iemesls ir tāds, ka pēc lāzerepilācijas procedūras 2-3 dienas nav vēlams atrasties saulē, sauļoties solārijā, sildīties pirtī vai saunā. Ja jums jau ir šādi plāni, pierakstieties uz lāzerepilāciju pēc epilāciju pēc to realizācijas.

Trešais solis: ādas sagatavošana.

Ja jūs gatavojaties lāzerepilācijai ar aleksandrīta lāzeru, iepriekšējā dienā ir jānoskuj matiņi visās nepieciešamajās vietās. Ja uz diožu – tie ir jānoskuj apmēram nedēļas laikā, lai procedūras dienā matu garums nepārsniegtu 1-2 milimetrus. Tādā veidā jūs varat ietekmēt procedūras efektivitāti un neievilkt garumā kursu.

Tāpat seansa priekšvakarā neejiet uz solāriju un neatrodieties zem dedzinošas saules, lai saudzētu ādu un neapdegtu. Ja nav iespējams izvairīties no saules iedarbības, izmantojiet sauļošanās aizsarglīdzekli ar augstu SPF. Tādā veidā jūs izvairīsieties no apdegumiem un kairinājuma. Tas ir svarīgi, jo, ja lāzers nonāks saskarē ar iekaisušu vai apdedzinātu ādu, tas var to savainot. Veselai ādai procedūra paies nemanot, un neliels apsārtums pēc seansa pazūd dienas laikā.

Ceturtais solis: pieraksts nākamajam apmeklējumam.

Parasti, nākamās vizītes laiks tiek atrunāts uzreiz pēc procedūras. Jūsu meistars pats to ieteiks. Patīkama ziņa: ja ievērosiet ieteikumus par sagatavošanos procedūrai, kā arī veiksiet procedūras bez pārtraukumiem,tad pavisam drīz aizmirsīsiet par problēmām ar apmatojumu. Pēc pilna kursa ir nepieciešamas vien retas atbalsta procedūras, kuru biežums ir aptuveni reizi pusgadā – gadā.

Piektais solis: darbības pēc procedūras.

2-3 dienu laikā pēc procedūras ir jāievēro īpašs ādas kopšanas režīms – neiet karstā vannā, nesildieties pirtī un saunā, sargāt ādu no saules. Kairinājums pēc lāzerepilācijas ir reti sastopams, taču, ja jums ir ļoti jutīga āda, pastāstiet par to savam meistaram. Viņš jums ieteiks kā par to parūpēties. Daudzus uztrauc jautājums par to, vai starp lāzerepilācijas procedūrām drīkst patstāvīgi noņemt nevēlamos matiņus. Drīkst! Dariet to ar skuvekli vai depilācijas krēmu. Tas nekādā veidā neietekmēs nākamo procedūru rezultātus.

Dažādu zonu lāzerepilācija, vai ir kādas atšķirības sagatavošanās procesā.

Kā sagatavoties bikini vai padušu lāzerepilācijai? Vai procesā ir kādas atšķirības?

Dažādu zonu sagatavošanā atšķirību nav , svarīgākais ir laicīgi pirms procedūras noņemt matiņus. Jums tas jādara dienu iepriekš vai dažas dienas iepriekš. Tas ir atkarīgs tikai no lāzera veida, nevis no epilācijas zonas.

Tagad jūs zināt, kā sagatavoties lāzerepilācijai un padarīt procesu pēc iespējas patīkamāku, atliek tikai… pierakstīties uz pirmo procedūru.

Pieraksties uz procedūru 

Vai zvaniet konsultācijai
+ 371 20 175 204