Skip links
lāzeratjaunošana atsauksmes

Sejas lāzeratjaunosana atsauksmes: viss, kas jāzin

Sejas lāzeratjaunošana atsauksmes: visa patiesība par procedūru. Mēs zinām, cik aizņemtas ir mūsdienu sievietes, cik daudz uzdevumu un pienākumu viņām ir. Un kā vienlaikus izskatīties lieliski, pat ja nepietiek laika pastāvīgai sevis kopšanai. Tieši tāpēc mūsu salonā piedāvājam vienu no efektīvākajām metodēm – sejas lāzeratjaunošanu.

Kas ir sejas lāzeratjaunošana?

Tas ir zelta vidusceļš starp injekcijām un ķirurģisko iejaukšanos. Procedūra dod efektu, kas ir pārāks par “skaistuma injekcijām”, taču nav tik sarežģīts kā ķirurga darbs ar seju. Papildus acīmredzamai ārējai iedarbībai, procedūra ir ļoti efektīva cīņā pret pinnēm, pigmentāciju un melnajiem punktiem.

Tas palīdz arī:

– atgūt nokarenas ādas elastību,

– nogludināt mīmiskās grumbas, tostarp arī dziļās,

– noņemt asinsvadu tīklu,

– padarīt precīzāku  sejas kontūru,

– sašaurināt poras, padarīt tās mazāk redzamas,

– Izlīdzināt sejas krāsu, padarīt to veselīgāku.

Lāzers iedarbojas dziļākajos ādas slāņos, kas parastajai kosmētikai nav sasniedzami. Lāzera stars sasilda šūnas, provocējot tās pašas ražot elastīnu un kolagēnu. Tādējādi uz ādu iedarbojas epidermai nesvešas tekstūras un vielas. Āda tiek atjaunojas pateicoties savām rezervēm, kas padara procesu pēc iespējas dabīgāku.

Ko darīt pirms un pēc sejas lāzeratjaunošanas procedūras, lai iegūtu maksimālu rezultātu?

Procedūras priekšvakarā pasargājiet sejas ādu no mehāniskiem bojājumiem. Apdegumi, brūces un skrāpējumi būs kontrindikācija. 2 nedēļas pirms lāzera sejas liftinga ir aizliegts sauļoties saulē un solārijā. Šis ieteikums ir aktuāls arī dažas nedēļas pēc procedūras, lai aizsargātu sejas ādu, kas jau tā bija pakļauta karstuma iedarbībai. Ejot ārā, valciet cepuri ar platām malām un lietojiet saules aizsargkrēmu, un mēģiniet minimizēt atrašanos saulē. Tāpat pirms un pēc lāzeratjaunošanās procedūras nedrīkst veikt ķīmiskos pīlingus. Tas bojā epidermas augšējos slāņus, un ādai jādod laiks atjaunoties.

Obligāti dzeriet daudz ūdens – 1,5 – 2 litrus, atkarībā no jūsu svara. Tas palīdzēs uzlabot vielmaiņu. Ja nepieciešams, izmantojiet ārstnieciskās ziedes, tās noteikti ieteiks mūsu speciālists. Ja uz sejas parādās garozas vai citi veidojumi, neplēsiet tos, lai netraumētu ādu. Šādos gadījumos kopšanu arī ieteiks meistars.

Kādas atsauksmes par lāzeratjaunošanu atstāj mūsu klienti un kāpēc?

Pārsvarā visi klienti, kuri veica procedūru, atzīmē tās ilglaicīgo iedarbību. Tas ir tāpēc, ka lāzers palaiž procesus, kas ilgst pus gadu. Jūs redzēsiet ievērojamu efektu veselus 6 mēnešus, uzturot to ar vienkāršu mājas kopšanu. Īpaši pamanāma ir plakstiņu, nasolabiālā trīsstūra atjaunošanās, sejas kontūras uzlabošanās un grumbu izlīdzināšanās. Šie faktori norāda sievietes vecumu, bet procedūra tieši arī palīdz tos novērst. Tāpēc mēs saņemam lieliskas atsauksmes par lāzera liftingu. Efekts ir salīdzināms ar to, ko sievietes vēlas no plastikas ķirurga palīdzības, taču nekādas operācijas nav nepieciešamas.

Kāpēc atsauksmes no dažāda vecuma klientēm par lāzera sejas liftingu atšķiras?

Lieta tāda, ka dažāda vecuma sievietes ar procedūras palīdzību risina dažādas problēmas. Meitenēm no 20 līdz 25 gadiem atjaunojošais efekts nav tik pamanāms, jo vēl nav ar vecumu saistītu problēmu. Viņas vēršas pie mums, pirmkārt, lai risinātu estētiskās problēmas – likvidētu pinnes un pēcaknes, lielas poras, nelielas rētas. Sievietēm vecumā no 25 līdz 60 gadiem atsauksmēs par lāzera liftingu apstiprina, ka procedūra palīdz atrisināt visas ar vecumu saistītās grūtības – pievilkt ovālu, izlīdzināt ādu, likvidēt grumbas un izskatīties vairākus gadus jaunākai bez injekcijām un operācijām.

Pierakstieties uz procedūru!

Pieraksties uz procedūru 

Vai zvaniet konsultācijai
+ 371 20 175 204