Skip links
sejas atjaunošanas

Sejas atjaunošana ar lāzeru

Sejas atjaunošanas: pirmā lāzera procedūra sejai ir kļuvusi par jaunu vārdu kosmetoloģijā un sejas aparāta kopšanā. Lāzers spēja aizstāt “skaistuma injekcijas” un pat ķirurģiskas procedūras.

Kā darbojas lāzera sejas liftings?

Lāzers izstaro impulsu, kas iekļūst ādas slāņos. Lāzera dziļums ir neliels – aptuveni 1 milimetrs, taču ar to pietiek, lai iedarbinātu atjaunošanās procesu. Sildot, audi izdala savu elastīnu un kolagēnu – olbaltumvielas, kas aktīvi atjauno dermu un padara ādu blīvāku un elastīgāku.

Mūsu klienti atzīmē, ka:

 • grumbas izlīdzinās un kļūst mazāk pamanāmas,
 • pazūd mazās mīmiskās grumbiņas,
 • pigmenta plankumi kļūst gaišāki,
 • procedūra ievērojami uzlabo sarežģītu un jutīgu zonu: plakstiņu un nasolabiālā trīsstūra, izskatu. Daudzas aparata procedūras šajās zonās vienkārši nedrīkst veikt,
 • pazūd aknes, pēcaknes, asinsvadu tīklu pēdas un pat rētas, kuras iepriekš varēja noņemt tikai ar ķirurģisku procedūru palīdzību,
 • sejas un kakla kontūras ir manāmi tvirtākas, īpaši pēc strauja svara zaudēšanas, kad āda nepaspēj ajaunoties,
 • taukainas un kombinētas ādas īpašniecēm paplašinātās poras sašaurinās, āda izskatās līdzenāka un veselīgāka,
 • uzlabojas ādas krāsa, jo palielinās asins aprite un epidermas šūnu apgāde ar skābekli un barības vielām.

Pirmie uzlabojumi ir manāmi jau pēc viena seansa, savukārt pēc procedūru kursa efekts saglabājas ilgstošu laiku. Jūs izskatīsies atpūtusies un “svaigāka”.

Lāzera ādas atjaunošanai ir daudz priekšrocību salīdzinājumā ar citām procedūrām, kas paredzētas sejas, kakla un dekoltē skaistuma saglabāšanai. 

Pirmkārt, procedūra ir nesāpīga, dažreiz ir iespējama neliela tirpšana. Lāzera siltumenerģija izraisa dabisku ādas reakciju – tā kļūst sarkana, bet tas pazūd pāris dienu laikā pēc procedūras. Tieši šajā laikā tiek uzsākti tādi procesi, kas nepieciešami mūsu ādai. Sakarā ar to, ka āda ir piedzīvojusi lāzera iedarbību, pirmajās dienās tai būs nepieciešama kopšana, par visām niansēm un iīpatnībām meistars noteikti jūs brīdinās.

Lāzera sejas liftings: kontrindikācijas

Šai skaistumkopšanas procedūrai nav tik daudz kontrindikāciju, iepazīstieties ar to sarakstu, lai noskaidrotu, vai procedūra jums šobrīd ir piemērota.

 • Lāzera ādas atjaunošanu nedrīkst veikt divu nedēļu laikā pēc ķīmiskā pīlinga procedūras. Tādēļ, ka procedūra iedarbojas uz tiem pašiem ādas slāņiem, un viņai ir nepieciešams laiks, lai atgūtos pēc pīlinga. Pagaidiet 14 dienas un pierakstieties uz lāzera atjaunošanu.
 • Procedūra ir aizliegta iekaisuma procesu saasināšanās, dermatīta, psoriāzes un citu ādas slimību gadījumā. Mūsu meistars noteikti izvērtēs ādas izskatu un izlems, vai ir iespējams veikt procedūru. Jūs vienmēr varat to veikt pēc saasinājuma noņemšanas, uz veselīgas ādas.
 • Lāzera sejas procedūra ir aizliegta grūtniecības laikā, priecāsimies jūs redzēt tikai pēc mazuļa piedzimšanas.
 • Ir virkne saslimšanu, ar kurām lāzers ir aizliegts. Tie ir: ļaundabīgi audzēji, epilepsija, cukura diabēts. Tāpat ir vērts atturēties no procedūras hormonālo psihotropo un visu zāļu lietošanas laikā, kas palielina fotosensitivitāti. Noteikti informējiet meistaru, ja lietojat kādas zāles.

Lāzera atjaunošana un fotoatjaunošana – kāda atšķirība.

Mēs akcentēsim galveno efektu. Lāzera atjaunošana sniedz dziļāku liftinga efektu, labāk tiek galā ar grumbām un palīdz pat sievietēm vecumā no 45 gadiem izskatīties daudz jaunākām.

Sejas ādas atjaunošana ar lāzeru: vai cena un efekts ir atbilstoši?

Lāzera atjaunošana nav lēta procedūra, taču jūs nenožēlosiet, par ieguldījumiem savā skaistumā, kad redzēsiet, cik manāmi savelkas āda un sejas ovāls, grumbas kļūst mazāk pamanāmas, un jūsu sejas krāsa kļūst līdzena un veselīga. Procedūras efekts saglabājas no 6 mēnešiem līdz 1,5 gadiem. Ja jūs regulāri uzturēsiet ādu ar ,vismaz, mājas kopšanu, aparata procedūras nebūs nepieciešamas.

Spiediet šeit, lai pierakstītos uz procedūru.

Pieraksties uz procedūru 

Vai zvaniet konsultācijai
+ 371 20 175 204