Skip links
Nesāciet dienu šādi

Nesāciet dienu šādi: kādas skaistumkopšanas procedūras nevar veikt no rīta.

Nesāciet dienu šādi: kādas skaistumkopšanas procedūras nevar veikt no rīta. Mēs esam apkopojuši 7 galvenās rīta kopšanas kļūdas, kas var sabojāt jūsu dienu.

1. Atteikšanās no rīta nomazgāšanas.

Naktī mēs guļam, bet āda darbojas. Līdz rītam uz sejas sakrājas sebuma slānis, atmirušās ādas daļiņas un nakts kopšanas līdzekļu paliekas. Parasts ūdens nevar tikt galā ar to, un viss paliek uz sejas, traucējot rīta kopšanas līdzekļiem iesūkties ādā. Tāpēc noteikti  no rīta notīriet ādu. Labāk ir dot priekšroku maigiem produktiem – pieniņam vai mazgāšanas putām. Gēli un hidrofīlās eļļas ir paredzētas lielākam piesārņojumam un dekoratīvās kosmētikas noņemšanai.

2. Pīlingi un skrubji kā rīta procedūras.

Šīs procedūras iznīcina ādas raga slāni, kas ir atbildīgs par tās barjerfunkcijām un aizsardzību. Dekoratīvās kosmētikas daļiņas nokļūst atvērtajās porās un aizsprosto tās, var sākties iekaisuma procesi. Pēc šīm procedūrām ādas aizsargfunkcijas ievērojami samazinās, tādēļ uzreiz pēc ādas pīlinga vai skrubēšanas nevajadzētu doties saulē. Pretēji gaidītajam atjaunojašajam rezultātam, Jūs pakļausiet ādu ultroviolētajam starojumam, kas tikai kaitēs. Tādēļ visas pīlinga un tīrīšanas jāveic pēcpusdienā un labāk – mākoņainā laikā.

3. Karsta duša

Rīta procedūrām vairāk piemērota ir kontrastduša. Tā uzlabo asinsriti, uzmundrina un dod enerģiju. Siltais ūdens, gluži pretēji, atslābina, tādēļ vairāk piemērots vakaram. Vēl viens svarīgs moments – karstais ūdens sausina ādu, tāpēc noteikti jāuzklāj mitrinošs krēms vai eļļa. Un to ir daudz ērtāk darīt vakarā. Lai uzlabotu ādas stāvokli, rīta kopšanai pievienojiet masāžu ar birsti vai lufu. Noskaņojumam – dušas želeja ar uzmundrinošiem citrusaugļu aromātiem – citronu, saldo apelsīnu, greipfrūtu.

4. Nedienas ar grima bāzi.

Izlemjot noņemt miega trūkuma un nevienmērīgā ādas toņa pēdas, atcerieties, ka visam ir jāzin mērs. Biezs tonālā krēma slānis kopā ar konsīleri un dekoratīvo kosmētiku pa virsu nav labākais risinājums rīta meikapam. Daudz labāk ir uzklāt tonālo krēmu vienā blīvā kārtā. Tumšos lokus vislabāk noņemt ar konsīleri, taču neaizmirstiet to sapludināt, lai izdzēstu robežu starp tonālo bāzi. Pretējā gadījumā, konsīleris pārāk izcelsies un tā vietā, lai nomaskētu tumšos lokus, jūs vēl vairāk pievērsīsiet uzmanību savām acīm. Meitenes, kurām nepieciešams saglabāt noturīgu meikapu visas dienas garumā, var izmantot praimeri. Bet tam ir jābūt ar tādu pašu tekstūru kā tonālajam krēmam, pretējā gadījumā tie gulsies nevienmērīgi.

5. Pārmērīgs acu grims.

Visam ir jābūt samērīgam! Savu prasmi veidot Smokey Eyes un acis Baby doll stilā labāk atstāt uz vakaru. Neskatoties uz to, ka labi krāsotas skropstas atkal ir modē, nevajadzētu tās pārklāt ar 5 tušas kārtām. Dienā tas izskatīsies nevietā.

6. Izmantot SPF aizsardzību tikai saulainās vasaras dienās.

Saule nesaudzē mūsu ādu cauru gadu, tādēļ, noteikti, atrodiet produktu ar labu saules aizsardzības līmeni un mainiet tekstūru atkarībā no sezonas. Vasarai piemērotāks ir pūderis vai fluīds ar SPF, vēsai vasarai un pavasarim var izvēlēties krēmu. Ja Jūs veicat pīlinga procedūras, tad pēc tām ieteicams uzklāt SPF arī ziemā un rudenī. Pēc pīlinga ādas aizsargfunkcija strauji samazinās, un pat zems ultravioletā starojuma līmenis tai būs ļoti kaitīgs.

7. Galvenā kopšanas kļūda ir ādas nekopšana.

To var atļauties tikai ļoti jaunas būtnes. Uzklāt meikapu katru dienu nav nepieciešama, bet sejas mazgāšana un kopšanas līdzekļu uzklāšana ir nepieciešama. Tas palīdzēs ilgu laiku saglabāt ādu labā stāvoklī.

Spiediet šeit, lai pierakstītos uz procedūru.

Pieraksties uz procedūru 

Vai zvaniet konsultācijai
+ 371 20 175 204