Skip links
Lazerepilācija un ieauguši mati

Lazerepilācija un ieauguši mati – tiekam skaidrībā kopā

Lazerepilācija un ieauguši mati: sāksim ar to, kas tad ir ieauguši mati. Tas ir matiņš, kura stiebrs palika zem ādas, bet tajā pašā laikā turpina augt. Visbiežāk šādas problēmas rodas visjutīgākajās zonās. Sievietēm cieš paduses, kājas un bikini zona, vīriešiem – zods un deniņu zona. Kāpēc tas notiek? Parasti, ilgstošas ​​skūšanās vai vaksācijas dēļ. Matiņi kļūst rupjāki un cieti, un tie vairs nespēj izaugt cauri ādai. Tie sāk ielocīties un aug it kā uz iekšu.

Šī vieta uzpampst, veidojas iekaisums un uzkalniņš, āda apsārst, pampuma vieta var sāpēt. Uz nopietna iekaisuma fona tikai ārsts palīdzēs atbrīvoties no ieaugušiem matiem.

Vai pēc lāzerepilācijas parādās ieauguši mati? Par to stāsta Rīgas Lāzerepilācijas salona EPILINE Beauty Studio speciāliste Anželika – ārste, sertificēta lāzerepilācijas meistare ar ilggadēju pieredzi.

– Šis ir viens no biežākajiem mūsu klientu jautājumiem: vai lāzerepilācija palīdz no ieaugušiem matiem? Lai uz to atbildētu, jums ir jāsaprot, kādā veidā lāzers noņem matiņus. Jebkuras mehāniskās matiņu noņemšanas laikā, iedarbība notiek uz matiņa redzamo daļu- tā stiebru. Lāzernoņemšana notiek citādāk. Lāzera siltumenerģija strādā pēc cita principa. Tā iedarbojas uz folikulu, iznīcinapigmentu – melanīnu, tajā. Pateicoties tam, matiņš pakāpeniski, ar laiku pārstāj augt.

Turklāt, pēc lāzerepilācijas matiņi, kas parādās starp procedūrām, kļūst manāmi plānāki, bet ieaugšanas risks ir, tieši, bieziem matiņiem. No tā izriet, ka ieaugušie mati pēc lāzera, visdrīzāk, ir nejaušība vai meistara, kurš veica procedūru, kļūda. Tieši tāpēc, lāzerepilācija jāveic ar labu aparātu un pie sertificētiem speciālistiem.

Lai uzzinātu, vai lāzerepilācija palīdz pret ieaugušiem matiem, apskatiet atsauksmes par procedūru. Daudzas meitenes maina vasku un skuvekli pret lāzeru tieši tāpēc, ka viņām apnīk cīnīties ar ieaugušiem matiem. Tas ir ne tikai neestētiski, bet arī izraisa sāpes un diskomfortu. Tāpēc viņas izdara izvēli par labu lāzeram.

Vai lāzers noņem ieaugušos matus? Lūk, ko pastāstīja mūsu speciāliste Andželika:

– Lāzers ir labs ar to, ka tas ne tikai neprovocē imatiņu ieaugšanu, bet arī noņem jau ieaugušos matiņus. Tas iznīcina pigmentu – melanīnu, kas atrodas mata folikulā. Ieaugušais matiņš pārstāj augt un tiek iznīcināts. Tomēr noietnu iekaisumu gadījumā, ieaugušu matiņu dēļ, ir nepieciešama ārsta palīdzība. Lāzers palīdzēs novērst šādas ādas problēmas, jo lāzerepilācija neprovocē matiņu ieaugšanu.

Tomēr dažreiz internetā sastopamas šādas atsauksmes: “Bet man pēc lāzerepilācijas ieaug mati.” Lūk, ko par to pastāstīja mūsu speciāliste Andželika:

– Ieaugušiem matiem un lāzerepilācijai nevajadzētu pastāvēt līdzās, bet dažreiz tā gadās. Piemēram, ja epilācijas procedūra netiek veikta, kā paredzēts, ir iestatīta nepareiza lāzera jauda. Šos parametrus nosaka meistars, tāpēc iesakām apmeklēt salonus, kur istrādā pieredzējuši un kvalificēti speciālisti. Apkopojot pateikto, ieauguši mati un lāzerepilācija ir nesavienojamas lietas.

Lāzerepilācija veiksmīgi cīnās ar ieaugušu matu problēmu, bet tikai pieredzējuša speciālista uzraudzībā. Iesakām pievērst uzmanību šim faktoram, izvēloties salonu, lai procedūru kurs laikā Jūs varētu baudīt gludu ādu bez ieaugušiem matiņiem, iekaisumiem un bumbulīšiem uz ādas.

Pieraksties uz procedūru 

Vai zvaniet konsultācijai
+ 371 20 175 204