Skip links
lāzerepilācija atsauksmes

Lāzerepilācija: sāpīgi vainē

Lāzerepilācijai ir milzīgs daudzums priekšrocību salīdzinājumā ar citiem epilācijas veidiem. Atšķirībā no šugaringa un skuvekļa, tā neprasa regularitāti un netraumē ādu, kā arī neizraisa alerģiskas reakcijas, kas ir bieži sastopamas, lietojot depilācijas krēmus. Tomēr daudzi ir noraizējušies, ka procedūra izrādīsies sāpīga. Šodien mēs noskaidrosim, vai lāzerepilācija ir sāpīga.

Kā notiek procedūra?

Lai saprastu, kāpēc var rasties nepatīkamas sajūtas, jums ir jāsaprot, kā notiek lāzerepilācijas procedūra. Matu stieņi, kas satur melatonīnu, absorbē lāzera enerģiju un tādejādi uzsilst. Uzsilšanas temperatūra ir aptuveni 70 grādi pēc Celsija. Pateicoties uzsilšanai mata folikulu šūnas atmirst, mats pārstāj saņemt uzturvielas, iet bojā un izkrīt. Nepatīkamas sajūtas var rasties tieši matiņa sasilšanas dēļ.

Kā izvairīties no sāpēm lāzerepilācijas laikā?

Procedūras laikā tiek izmantots speciāls pretsāpju gēls, ar ko apstrādā epilācijas vietu, kā arī padara ierīces slīdēšanu pa ādu maksimāli komfortablu. Pateicoties tam, lielākajai daļai klientu procedūra norit bez sāpēm un nepatīkamas sajūtas. Tomēr, vienmēr ir vieta individuālajām ķermeņa īpatnībām un sāpju slieksnim, kas visiem cilvēkiem ir atšķirīgs. Ja jums ir ļoti jutīga āda un augsts sāpju slieksnis, mūsu ieteikumi palīdzēs jums samazināt diskomforta pakāpi procedūras laikā:

– Pastāstiet meistaram, ka esat ļoti jutīgi pret sāpēm. Lāzera jauda tiek pieskaņota individuāli, tāpēc meistars uzstādīs jums piemērotu jaudas vienību.

– Pirms procedūras nesauļojieties. Atturieties no uzturēšanās saulē un solārija apmeklējuma 2-3 nedēļas pirms došanās uz epilāciju. Saulē apdegusi āda būs īpaši jūtīga pret lāzeru. Ja nav iespējams izvairīties no saules iedarbības, izmantojiet sauļošanās līdzekli ar augstu aizsardzības līmeni.

– Izvairieties no mehāniskiem ādas bojājumiem, piemēram, skrāpējumiem vai nobrāzumiem no apspīlēta vai neērta apģērba. Dienu pirms procedūras nelietojiet skrubjus vai pīlingus, lai nepakļautu ādu liekai abrazīvai iedarbībai.

– Procedūras dienā neuzklājiet kosmētiku tām ķermeņa daļām, kur plānojat veikt epilāciju. Tas arī var izraisīt sāpes procedūras laikā un samazināt tās iedarbību.

Kuras ķermeņa daļas ir visjutīgākās pret lāzeru?

Ja jums ir ļoti augsts sāpju slieksnis, tad obligāti informējiet par to savu meistaru pirms sejas, krūšu un bikini zonas lāzerepilācijas. Šajās zonās ir plāna āda un daudz jutīgu vietu, tomēr parasti sāpju mazināšanai pietiek ar želejas uzklāšanu. Matiņu noņemšana vēdera, muguras un kāju zonā parasti notiek bez diskomforta, neskatoties uz to, ka apstrādājamā zona ir daudz lielāka nekā uz sejas vai krūtīm. Daudzi klienti atzīmē, ka meistara darba laikā  viņiem nav nekādas nepatīkamas sajūtas. Tas ir saistīts ar to, ka šo zonu jutība ir daudz zemāka.

Ievērojiet mūsu ieteikumus, un jūs iegūsiet tikai patīkamas sajūtas un izcilus rezultātus no lāzerepilācijas procedūras.

Procedūru cenas var apskatīties mūsu mājaslapā, sadaļā “Pakalpojumi”

Pieraksties uz procedūru 

Vai zvaniet konsultācijai
+ 371 20 175 204

    Leave a comment