Skip links
Epiline Beauty Studio

Lāzerepilācija Rīgā: klientu atsauksmes

Mēs varam bezgalīgi stāstīt par lāzerepilāciju, taču vislabāk ir iepazīties ar to mūsu klientu atsauksmēm, kuri jau ir izgājuši lāzerepilācijas kursu.

Bet vispirms par pašu lāzerepilāciju, kāpēc procedūra ir tik efektīva un kā tā darbojas?

Lāzera gaismas enerģija uzsilda melanīnu (pigmentu, kas atrodas mata folikulā), un līdz ar to arī asins proteīnu hemoglobīnu. Tieši tas srī baro matu caur kapilāriem. Pēc melanīna un hemoglobīna iznīcināšanas uzturvielas pārstāj plūst uz matu, mata folikuls iet bojā, mats pārstāj augt un izkrīt.

Kāpēc visi mati nevar pazust pēc pirmās procedūras?

Tas ir saistīts ar mata dzīves ciklu, kas sastāv no trim fāzēm. Pirmā fāze ir anagēns- aktīvas izaugsmes periods. Tad nāk otrā fāze – katagens, kas ir mata augšanas iesaldēšanās. Pēc tam nāk pēdējā fāze – telogēns – atpūtas periods, kad augšana nenotiek. Lai efektīvi noņemtu matu, to nepieciešams pakļaut lāzera iedarbībai tikai aktīvās augšanas periodā – anagēnā. Citās fāzēs uz matu iedarboties ir bezjēdzīgi.

Augšanas fāzes katram cilvēkam atšķiras un ir atkarīgas no daudziem faktoriem: cilvēka vecuma, ķermeņa zonas, hormonu līmeņa, veselības stāvokļa un citiem rādītājiem. Tieši tāpēc nav universālas matu noņemšanas shēmas, un katram cilvēkam ir vajadzīgs atšķirīgs laiks, lai pabeigtu pilnu kursu. Taču rezultāts vienmēr ir vienāds – pakāpeniski āda kļūst ideāli gluda, bet retos matiņus, kas ilgstoši bijuši telogēna stadijā, var noņemt ar skuvekli. Lai saglabātu rezultātus pēc pilna kursa pabeigšanas, ir nepieciešami reti studijas apmeklējumi, vidēji ne biežāk kā reizi gadā. To apstiprina mūsu klientu atsauksmes.

(VĀRDS):Apmēram pirms gada izgāju lāzerepilācijas kursu, veicu uzreiz trīs zonas: apakšstilbus, bikini un paduses. Pēc pirmās vizītes rezultāts nebija īpaši manāms, bet pēc trešā seansa visās zonās bija daudz mazāk matiņu. Un ar katru jaunu apmeklējumu rezultāts bija vēl pamanāmāks. Nākamā vizīte plānota pēc pusgada.

(VĀRDS):Savu lāzerepilācijas kursu izgāju pie Epiline Beauty Studio meistariem. Pirmajā vizītē pastāstīja par lāzera īpašībām, paskaidroja, kā noritēs procedūra, kādas būs sajūtas, pastāstīja par ādas kopšanu pēc procedūras. Meistare precizēja, kādus medikamentus šobrīd lietoju un vai nav kādas kontrindikācijas. Skaidrs, ka speciālists pārzina savu darbu un procedūras procesu uztver nopietni. Rezultāts izrādījās tāds, kādu es gaidīju: pēc apmēram 7 procedūrām varēja ievērojami palielināt intervālu starp apmeklējumiem un pāriet uz retām uzturēšanas procedūrām.”

Ja meklējat, kur Rīgā veikt lāzerepilāciju, noteikti precizējiet lāzerepilācijas aparāta dokumentu un sertifikātu pieejamību, kā arī pajautājiet par to speciālistu pieredzi un sagatavotību, kuri strādās ar Jums. Nepiekrītiet veikt procedūru ar ierīci, kurai nav pieejami dokumenti salonā.

Epiline Beauty Studio salona administratori ir gatavi pēc Jūsu pieprasījuma nodrošināt visus nepieciešamos dokumentus un pastāstīt par procedūras īpatnībām. Uzticiet savu ādu tikai kvalificētiem speciālistiem un jūs iegūsiet rezultātus, kas priecēs Jūs katru dienu!

Procedūru cenas var apskatīties mūsu mājaslapā, sadaļā “Pakalpojumi”

Pieraksties uz procedūru 

Vai zvaniet konsultācijai
+ 371 20 175 204

Leave a comment