Skip links
lāzerepilācija rīgā

Lāzerepilācija Riga: atbildes uz 7 visbiežākajiem jautājumiem

Lāzerepilācija rīgā: tiem, kuri domā par matu likvidēšanu ar lāzeru Rīgā, mēs sagatavojām atbildes uz svarīgākajiem jautājumiem.

Kā darbojas lāzerepilācija?

Matu noņemšanas sistēmas pamatā ir lāzera siltumenerģija. Lāzera stars iedarbojas uz melanīnu, pigmentu, kas atrodas mata folikulā. Lāzera enerģija iznīcina melanīnu, ar katru kārtējo procedūru matu augšana palēninās, tie kļūst ļoti plāni, un tad pavisam pārstāj augt. Pēc pilna kursa beigām būs nepieciešami tikai reti apmeklējumi reizi sešos mēnešos – gadā, lai uzturētu rezultātu. Apmeklējumu biežums ir atkarīgs no matu veida un krāsas, kā arī no zonas, kur tiek veikta noņemšana.

Ar ko atšķiras aleksandrīta un diožu lāzers?

Galvenā atšķirība starp diviem lāzeru veidiem ir tā sauktais “darba ķermenis”, tas ir, ierīce, kas pārvērš elektrisko spriegumu impulsā. Diodes lāzerā to dara pusvadītāju plāksnes, aleksandrīta lāzerā – minerāls ar tādu pašu nosaukumu.

Jāatceras, ka lāzers noņem tikai matus aktīvās augšanas stadijā, to sauc par anagēnu. Uz “guļošiem” matiņiem tas neiedarbojas, tāpēc ir nepieciešams vesels procedūru kurss. Ar katrā nākamajā procedūrā “pamostas” jauni sīpoliņi, un lāzers iedarbojas arī uz tiem. Visa kursa laikā jūs atbrīvojaties no nevēlamiem matiņiem, un pēc tam vienkārši uzturat rezultātu, ierodoties salonā ik pēc sešiem mēnešiem vai gada. Mēs savā EPILINE studijā Rīgā neizmantojam aleksandrīta lāzeru, dodot priekšroku augstas veiktspējas diožu lāzeram.

Tā ir tikai sieviešu procedūra?

Nē, lāzerepilācijas procedūru mūsu salonā var veikt gan meitenes, gan vīrieši, kuri rūpējas par savu ārējo izskatu un vēlas iegūt gludu, koptu ādu.

Cik maksā lāzerepilācija Rīgā, vai cenas  dažādām zonām ir atšķirīgas?

Cenas lāzerepilācijas procedūrai mūsu EPILINE salonā Riga var apskatīt mājaslapā. Pakalpojumus visizdevīgāk ir iegādāties komplektā, kas ietver vairākas zonas vienlaikus. Jūs pavadīsiet minimālu laiku un iegūsiet gludu ādu bez liekiem matiņiem vairākās zonās vienlaikus. Šādiem piedāvājumiem mums ir akcijas un atlaides. Atstājot pieteikumu mājaslapā pirmajai vizītei, jums tiek garantēta 30% atlaide seansam.

Cik sāpīga ir procedūra?

Epilācijas procedūra uz modernas sertificētas iekārtas ir praktiski nemanāma, neizraisa sāpes. Uzgalis saskaras ar ādu caur īpašu želeju, tāpēc tās kustības ir ērtas un nekairina.

Vai lāzerepilācijai ir kontrindikācijas?

Jā, ir saraksts ar iemesliem un diagnozēm, kuru dēļ procedūru nevar veikt. Tā ir aizliegta grūtniecības un zīdīšanas laikā, onkoloģiskās slimības, ādas bojājumu lāzera iedarbības zonā, infekcijas un saaukstēšanās akūtā stadijā, dermatoloģiskas slimības, piemēram, psoriāzes vai ekzēmas gadījumā. Kā arī nevarat apvienot procedūru ar antibiotiku un vairāku citu zāļu lietošanu. Par jebkādu slimību klātbūtni ziņojiet meistaram, viņš izlems, vai procedūru var veikt vai labāk to pārnest.

Kā sagatavoties lāzerepilācijas procedūrai?

Pirms diodes lāzerepilācijas seansa ir nepieciešams rūpīgi noskūt matiņus apstrādes zonā dienu pirms procedūras vai arī tieši procedūras dienā. Ja veicat matu noņemšanu atklātajās ķermeņa daļās vai apmeklējat solāriju, tad dažas dienas pirms salona apmeklējuma pasargājiet tās no saules. Lāzera iedarbība uzsilda ādu, tāpēc nekādā gadījumā nevajadzētu veikt epilāciju uz ādas, kas guvusi saules apdegumu. Tas pats attiecas uz dažām dienām pēc procedūras. Neejiet ārā spožā saulē, pasargājiet sevi ar krēmu ar augstu SPF līmeni, nesildieties vannā un saunā. Tad jūs iegūsiet perfektu, gludu, koptu ādu bez liekiem matiņiem.

Procedūru cenas var apskatīties mūsu mājaslapā, sadaļā “Pakalpojumi”

Pieraksties uz procedūru 

Vai zvaniet konsultācijai
+ 371 20 175 204