Skip links
Lāzerepilācija Rīgā

Lāzerepilācija Rīgā: atbildam uz 7 vispopulārākajiem jautājumiem

Kāpēc sievietēm vairs nav nepieciešami skuvekļi? Tāpēc ka tagad kvalitatīva lāzerepilācija ir pieejama Jūrmalā un Rīgā.

Studija Epiline aicina uz lāzerepilāciju meitenes, kuras dzīvo Rīgā un Jūrmalā. Skaistumkopšanas nozarē darbojamies jau ilgu laiku, un viena no pirmajām procedūrām salonā bija tieši lāzerepilācija. Mēs esam apkopojuši priekš jums visbiežāk uzdotos jautājumus:

Kas ir lāzerepilācija?

Tā ir ātra, efektīva un nesāpīga matu noņemšana, izmantojot diodes vai aleksandrīta lāzeru. Siltuma enerģija iekļūst mata vārpstā un iznīcina tajā esošo melanīna pigmentu. Pēc tam mati pārstāj augt.

Kāpēc nepiciešama nevis viena, bet vairākas procedūras?

Tas ir saistīts ar matu augšanas fāzēm, tie neaug vienlaicīgi, matiņi atrodas aktīvā fāzē dažādos laikos. Tāpēc ar katru jaunu procedūru tie mati, kas iepriekšējā procedūrā “gulēja”, nonāk lāzera darbības zonā.

Kāpēc izvēlēties tieši lāzerepilāciju?

Tagad ir daudz dažādu matu noņemšanas metožu, taču tikai lāzerepilācijai nav nepieciešama pastāvīga speciālista vizīte un citas regulāras darbības, piemēram, skūšanās. Pēc procedūru kursa jums ir nepieciešamas tikai retas uzturošas procedūras.

Kā tikt uz procedūru?

Ja jums ir nepieciešama lāzerepilācija Jūrmalā, zvaniet uz tālruņa numuru +371 20 175 204, jums pastāstīs, kā sagatavoties procedūrai un kādas ir aktuālās cenas. Procedūras “Lāzerepilācija” cenas var atšķirties. Tās ir atkarīgas no zonu skaita, kurās vēlaties tikt vaļā no matiņiem. Parasti, noņemt matiņus vairākās zonās vienas procedūras laikā būs lētāk. Mūsu cenrādī ir arī šadi piedavajumi. Kad zvanīsiet mums, noteikti precizējiet šo informāciju.

Cik izmaksās procedūra?

Lāzerepilācija ir viena no populārākajām procedūrām mūsu salonā Rīgā. Cenas tai varat atrast cenrādī mūsu mājaslapā. Var šķist, ka skuvekļa izmantošana būs lētāka, taču neaizmirstiet par svarīgu niansi. Skuveklis ir nepieciešams reizi, vai divas dienā visas dzīves garumā, bet lāzerepilācijas kurss sastāv no 6 līdz 12 procedūrām, un pēc tam ir nepieciešamas tikai retas uzturēšanas procedūras. Tas ietaupīs jūsu naudu un laiku.

Vai mūsu salonā Rīgā ir pieejamas kādas akcijas lāzerepilācijai?

Aktuālās akcijas jūs vienmēr varat atrastmūsu mājaslapā. Piemēram, tagad pirmo procedūru var veikt ar 50% atlaidi, un pilnais kurss būs uz pusi lētāks,  un par to var maksāt pa daļām.

Cik sen salona speciālisti jau veic šādu procedūru?

Mūsu speciālistiem ir liela pieredze. Lāzerepilāciju viņi veic jau vairāk nekā 7 gadus. Mūsu klienti no Rīgas un Jūrmalas zina par viņu profesionalitāti, gādīgu attieksmi un uzmanību katram klientam. Pirms katras procedūras speciālists novērtē rezultātu un individuāli nosaka nākamās procedūras datumu. Ja ierakstīsiet tīmekļa meklētājā “lāzerepilācija Rīga” vai “lāzerepilācija Jūrmala”, jūs atradīsiet desmitiem salonu. Tomēr, mēs apsolām, ka nekur nebūs tik patīkami un efektīvi kā pie mums. Pārbaudīts ar simtiem mūsu klientu pozitīvo atsauksmju.

Procedūru cenas var apskatīties mūsu mājaslapā, sadaļā “Pakalpojumi”

Pieraksties uz procedūru 

Vai zvaniet konsultācijai
+ 371 20 175 204