Skip links
Lāzerepilācija

Lāzerepilācija: labākais veids, kā sagatavoties vasarai

Ziema ir labākais laiks, lai sagatavotos siltajai sezonai. Ja lāzerepilācijas kursu uzsākt jau tagad, tad līdz vasaras sākumam jums būs stabils rezultāts – gluda, kopta āda. Mēs izstāstīsim, cik lāzerepilācijas seansu jums ir jāiziet, lai sasniegtu noturīgu rezultātu.

Cik lāzerepilācijas seansi parasti ir nepieciešami?

Vai ir iespējams atbrīvoties no matiem tikai vienas lāzerepilācijas procedūras laikā? Diemžēl tas nav iespējams. Protams, jau pēc pirmās vizītes pamanīsiet izmaiņas, taču ilgtspējīgam rezultātam nepieciešams ne mazāk kā 5-6 seansi. Fakts ir tāds, ka lāzers nevar noņemt uzreiz visus matiņus. Tas ir saistīts ar to, ka mati atrodas dažādās augšanas stadijās. Lāzers iedarbojas tikai uz tiem matiem, kas atrodas aktīvajā fāzē. Tas nevar ietekmēt “guļošos” matiņus. Tieši tāpēc jums ir jāveic vairākas procedūras. Ar katru jaunu vizīti lāzers ietekmēs to matiņu folikulus, kuri iepriekšējā sesijā bija neaktīvi. Tādējādi ar katru procedūru katrā matu noņemšanai izvēlētajā zonā matiņu paliks arvien mazāk.

Cik bieži ir jāveic lāzerepilācija?

Kursa sākumā apmeklējumiem jābūt regulāriem, vidēji reizi mēnesī. Precīzāku optimālo apmeklējumu biežumu var noteikt speciālists, atkarībā no matu tipa un zonas, kurā vēlaties veikt epilāciju. Pēc 5-6 procedūras kursa pabeigšanas intervāli palielināsies. Ar katru reizi “guļošo” matiņu būs arvien mazāk. Pēc pusgada vizītes būs jāveic arvien retāk, un, sasniedzot stabilu rezultātu, uz procedūru varēs ierasties reizi vienā vai pusotrā gadā, lai tikai uzturētu rezultātu.

Kad ir labāk uzsākt lāzerepilācijas kursu?

Vislabāk ir sākt kursu vēsajā sezonā – rudenī, ziemā vai pavasarī. Tas ir sasitīts ar to, ka pirms un pēc lāzerepilācijas procedūras nav ieteicams pakļauties saules gaismas staru iedarbībai. Lāzera iedarbība uz sakairinātu vai saules apdedzinātu ādu var izraisīt iekaisumus un citas nepatīkamas sajūtas. Tieši tāpēc, vieglāk ir uzsākt procedūru tieši vēsajās sezonās. Protams, jūs varat sākt kursu arī vasarā, vienkārši izvairieties no ilgstošas uzturēšanās saulē, lai izvairītos no apdegumiem, vai izmantojiet sauļošanās līdzekli ar augstu SPF filtru.

Vai ir iespējams veikt lāzerepilāciju vairākās zonās vienlaikus?

Jā! Un tas ir lielisks veids, kā savest kārtībā savu ādu, patērējot minimālu laiku. Epiline Beauty Studio piedāvā lieliskus piedāvājumus ar atlaidēm dažādu procedūru komplektiem. Piemēram, komplektā “Total”ir iekļautas uzreiz trīs zonas: bikini, kājas un paduses. Ir arī vēl viens komplekts ar trim citām populārām zonām: bikini, padusēm un apakšstilbi, un arī bāzes komplekts: paduses un bikini. Jebkuram no komplektiem ir spēkā atlaide, kas palīdzēs jums ietaupīt naudu un laiku, jo šādā gadījumā jūs savedat kārtībā vairākas zonas vienlaikus.

Jo ātrāk izvēlēsities, kur Rīgā veikt lāzerepilāciju, jo ātrāk sasniegsiet rezultātus. Iesakām izvēlēties Epiline Beauty Studio – salonu ar profesionāliem meistariem ar lielu pieredzi lāzerepilācijas procedūru veikšanā.

Procedūru cenas var apskatīties mūsu mājaslapā, sadaļā “Pakalpojumi”

Pieraksties uz procedūru 

Vai zvaniet konsultācijai
+ 371 20 175 204

    Leave a comment