Skip links
lāzerepilācija jurmala

Lāzerepilācija Jurmala: kāpēc ir laiks atteikties no skuvekļa

Lāzerepilācija Jurmala: cik ilgs laiks sievietei ir jāpatērē, lai padarītu gludas paduses, kājas un bikini zonu?

Lāzerepilācija Jurmala: Vidēji – 15 minūtes.  Pat ja jūs to darāt nevis katru dienu, bet katru otro dienu, jūs iztērēsiet 46 stundas gadā, un tās ir gandrīz divas dienas!  Iedomājieties, ir nepieciešamas divas dienas, lai tikai sakoptu ādu un noņemtu liekos matiņus.  Un tā – katru gadu, visa mūža garumā!

Līdzīga situācija ir vīriešiem ar sejas skūšanu.  Vidēji tas aizņem tikpat daudz laika – 15 minūtes, bet katru dienu!  Tas nozīmē, ka vīrieši patērē gandrīz 4 dienas gadā, lai seja izskatītos gluda un kopta.

Lazerepilacija Jurmal ir īsts glābiņš tiem, kas vēlas koptu ādu bez ikdienas skūšanās vai pastāvīgiem braucieniem pie vaksācijas meistara. Mūsu salonā par Jūsu ādu rūpēsies pieredzējuši meistari, kuri ir izgājuši apmācības un ieguvuši lielu pieredzi.

Kāda ir lāzerepilācijas procedūras cena Jūrmalā?

Cena ir atkarīga no epilācijas zonas. Vienmēr izdevīgāk ir ņemt procedūru komplektu un savest kārtībā vairākas zonas vienlaikus. Jūs ietaupāt naudu un saglabājat savu laiku. Pirmā procedūra mūsu salonā, tiem, kuri dzīvo Rīgā vai Jūrmalā, tiek veikta par patīkamu cenu.

Pierakstoties caur majaslapu, jūs saņemsiet 30% atlaidi. Tur var redzēt arī visu procedūru cenu.

Kur ir labākā lāzerepilācija un kāpēc Jūrmalas pilsētas iedzīvotājiem būtu jāapmeklē mūsu salons?

Mums ir vismodernākais sertificētas aprīkojums. Diožu lāzers apvieno saudzīgu iedarbību uz ādu un augstu efektivitāti. Lāzera stara enerģija tiek virzīta precīzi, tikai uz mata folikulu. Āda ap matiiņu netiek bojāta, tāpēc lazerepilacija tiek uzskatīta par vienu no saudzīgākajiem veidiem, kā no tiem atbrīvoties. Pēc procedūras var būt neliels apsārtums, kas ātri pazūd. Tāpat rezultāts un ādas stāvoklis pēc procedūras ir atkarīgs no meistara darba. Viņš ņem vērā jau veikto procedūru skaitu, matu un ādas tipu un izvēlas nepieciešamo lāzera jaudu. Tai ir jābūt optimālai: noņemt nevēlamus matiņus, bet nesabojāt ādu. Speciālists noteikti pastāstīs, kā kopt ādu pēc seansa un atgādinās, kā sagatavoties nākamajai procedūrai.

Turklāt procedūra nerada sāpes, uzgalis slīd pa speciālu želeju, lai mazinātu nepaīkamas sajūtas procedūras laikā. Ja āda apstrādes zonā ir ļoti jutīga un jūtat diskomfortu, varat lūgt meistaram samazināt lāzera jaudu. Mums galvenais ir Jūsu komforts procedūras laikā.

Cik efektīva ir lāzerepilācija?

Tiem, kas nolēma iziet procedūru kursu, interesē, vai pēc lāzerepilācijas aug mati? Pēc kursa ir iespējama matiņu parādīšanās, tāpēc reizi sešos mēnešos – gadā nepieciešams apmeklēt atbalsta procedūras. Šajā gadījumā matiņi būs ļoti plāni un gaiši, tie ir praktiski nemanāmi. Starp procedūrām tos var noņemt ar skuvekli vai depilācijas krēmu.

Vai var uzsākt lāzerepilācijas kursu vasarā?

Cilvēkiem, kuri dzīvo netālu no jūras tādās pilsētās kā Jūrmala vai Rīga, bieži rodas jautājums: vai pirmā lāzerepilācija ir iespējama vasarā vai tomēr labāk to atlikt uz rudeni un ziemu? Cik liela ir saules ietekme uz ādu pēc procedūras, vai jūras ūdens ir tai kaitīgs.

Ja plānojat pavadīt nedēļas nogali pludmalē, tad procedūru vislabāk veikt 2-3 dienas pirms pludmales apmeklējuma. Ar šo laiku pilnīgi pietiks, lai āda atgūtos un varētu mierīgi baudīt saules starus. Ja, tomēr, pēc procedūras esat nonākuši karstā vasaras saulē, izmantojiet sauļošanās līdzekli ar augstu SPF.

Epilācijas kursu var uzsākt jebkurā gadalaikā, un, jo ātrāk sāksiet, jo ātrāk iegūsiet gludu un maigu ādu bez liekiem matiņiem.

Procedūru cenas var apskatīties mūsu mājaslapā, sadaļā “Pakalpojumi”

Pieraksties uz procedūru 

Vai zvaniet konsultācijai
+ 371 20 175 204