Skip links
Lāzerepilācija

Lāzerepilācija: cenas un akcijas procedūrai Rīgā

Vai ir izdevīgi veikt lāzerepilāciju? Kāpēc ieguldījums procedūrā ātri atmaksājas? Cik izmaksās pirmā lāzerepilācijas procedūra? Atbildes uz visiem šiem jautājumiem apkopojām vienā rakstā.

Cik maksā lāzerepilācija?

Epiline Beauty Studio salonā lāzerepilāciju var veikt kā atsevišķām zonām, tā ari komplekso procedūru, kad vienā seansā jūs varat savest kārtībā, piemēram, bikini, kājas un paduses vienlaicīgi. Šāda procedūra maksā 180 eiro, kas ir daudz izdevīgāk nekā izvēloties tikai vienu zonu. Mūsu salonā ir arī citi populāri kompleksi: komplekss “bikini, paduses un apakšstilbi” – maksā 110 eiro, bet pamata komplekss “paduses un bikini” maksās 80 eiro. Kompleksās procedūras ir izdevīgas un ievērojami ietaupa jūsu laiku.

Procedūras var veikt arī atsevišķās zonās. Lāzerepilācija kājām maksā 98 eiro par seansu, dziļam bikini – 49 eiro, sejas epilācija – 29 eiro. Tāpat pie mums ir pieejama lāzerepilācija apakšstilbiem, rokām visā garumā, klasiskajam bikini, augšlūpai, oreola zonai un vēdera baltai līnijai. Jebkurai pirmajai procedūrai gan kompleksā, gan atsevišķai zonai, mūsu salonā ir 50% atlaide, kā arī dāvanā jūs saņemsiet pretcelulīta masāžas seansu.

Kāpēc lāzerepilācija ir izdevīga?

Lāzerepilācijas procedūra ir ārkārtīgi efektīva, jo jau pēc 7-10 seansiem jūs sasniegsiet noturīgu rezultātu un aizmirsīsiet par problēmām ar matiem vismaz uz pusgadu vai pat gadu, kad būs jāierodas salonā tikai uz uzturēšanas procedūru. Turklāt, pateicoties lāzerepilācijai, jūs ietaupīsiet daudz laika, atbrīvojot sevi no ikdienas skūšanās un pārdzīvojumiem par to, ka jūsu āda izskatās nepilnīga, ja laicīgi nepaspēsiet liekos matiņus. Tas pats attiecas arī uz šugaringu, kas jāveic vidēji ik pēc 3 nedēļām. Tajā pašā laikā mati turpina augt, un bieži rodas arī ieaugušu matiņu problēma.

Vai lāzerepilācija nav kaitīga ādai?

Bez ieguvumiem, lāzerepilācijai ir arī citi plusi. Piemēram, atbrīvošanās no ieaugušiem matiem, kas parādās pēc epilatora un šugaringa. Fakts ir tāds, ka pēc biežām mehāniskajām epilācijas procedūrām āda sāk palikt raupjāka, sakairināta, un matiņi, kas kļūst plānāki no biežas noņemšanas, vairs nevar izlauzties cauri ādas blīvēm. Šī iemesla dēļ matiņi sāk augt citā virzienā, saliecoties zem ādas virsslāņa. Tas var notikt arī tad, ja ar epilatoru vai šugaringa laikā matiņi netiek noņemti pilnībā. Vieta uzreiz kļūst apsārtusi, iekaist, parādās pietūkums un neliels pampums. Dažreiz iekaisumi mēdz būt tik nopietni, ka nepieciešama medicīniska palīdzība.

Lāzerepilācijas gadījumā ieaugušu matiņu parādīšanās iespējamība ir niecīga, jo āda no procedūras nekļūst raupja, un lāzera enerģija iedarbojas tieši uz mata struktūru, to pilnībā iznīcinot.

Tieši tāpēc lāzerepilācija mūsu salonā Rīgā ir efektīva, ekonomiska un ādai droša, kā arī ir drošs ieguldījums skaistumā un koptā izskatā. Pateicoties akcijām un kompleksajām epilācijas paketēm, kuras var iegādāties mūsu salonā, lāzerepilācijas procedūra nebūs liels slogs budžetam.

Procedūru cenas var apskatīties mūsu mājaslapā, sadaļā “Pakalpojumi”

Pieraksties uz procedūru 

Vai zvaniet konsultācijai
+ 371 20 175 204

Leave a comment