Skip links
Lāzerepilācija

Nesāciet dienu šādi: kādas skaistumkopšanas procedūras nevar veikt no rīta.

Kas padara sievieti īpaši pievilcīgu? Gluda, kopta āda. Šāda efekta sasniegšanai palīdz matu lāzerepilācija. Šis veidz neprasa papildus piepūli, lai āda vienmēr paliktu  gluda. Jums nav nepieciešams katras divas – trīs dienas ņemt rokās skuvekli, vai atudzēt matiņus pirms šugaringa, un slēpt tos zem apģērba. Pēc procedūru kursa jūsu āda iegūst abīgu gludumu, bet efekta uzturēšanai pilnīgi pietiek apmeklēt salonu aptuveni reizi pusgadā – gadā.

Tas ne tikai vilinoši skan. Lāzerepilācija darbojas praksē, un lūk, kā tā notiek. Diožu lāzers izstaro gaismas kūli, kas ir vērsts uz matu folikulu. Lāzera stars mērķtiecīgi iedarbojas uz mata pigmentu un kapilāru tīklu, kas atrodas folikulu tuvumā un baro to. Rezultātā folikuls vispirms tiek spēcīgi uzkarsēts, bet pēc tam sabrūk augstas temperatūras ietekmē. Tajā pašā laikā lāzera stars neiekļūst dziļi un nebojā citus epidermas slāņus.

Vienas lāzerepilacijas procedūras laikā var noņemt līdz 25% matiņu, taču nevajadzētu paļauties uz tūlītēju rezultātu un sarūgtināties, ka mati nav pazuduši jau pēc pirmās vizītes un turpina augt. Katram no tiem ir savs dzīves cikls, tāpēc tie neparādās vienlaikus. Procedūras laikā lāzers iedarbojas tikai uz augšanas stadijā esošiem matiem. Šajā brīdī nav iespējams iznīcināt guļošos folikulus. Tieši tāpēc ir nepieciešams procedūru kurss. Katra no tām ietekmē matiņus, kas šobrīd ir augšanas stadijā. Ar katru jaunu matu augšanas vilni matiņu būs arvien mazāk un mazāk, tie kļūs bālāki un plānāki. Pēc tam, kad lāzers iznīcinās lielāko daļu folikulu, būs nepieciešamas tikai retas uzturošas procedūras atsevišķiem matiņiem.

Kā notiek lāzerepilācijas procedūra

  • Klienta iepazīšanās ar meistaru. Jums noteikti uzdos jautājumus par veselības stāvokli, procedūras laikā lietojamiem medikamentiem, kā arī jūsu sagatavošanos procedūrai.
  • kabineta sagatavošana procedūrai. Mēs rūpējamies par saviem klientiem un veicam procedūras vietas apstrādi pirms un pēc katra klienta, kā arī izmantojam vienreizlietojamos palagus, lai jūs justos ērti seansa laikā.
  • Depilācijas zonas un jūs sagatavošana procedūrai. Lai ierīces uzgalis viegli slīdētu un neradītu jums diskomfortu, uz ādas tiks uzklāts īpašs gēls. Acīm tiks izsniegtas speciālas brilles, lai nepakļautu tās lāzera starojumam.
  • Pati procedūra, kuras laikā meistars noteikti painteresēsies par jūsu pašsajūtu. Kaut arī procedūra nav īpaši sāpīga, katram ir savs sāpju slieksnis, tāpēc, ja sajūtat jūtamu diskomfortu, nekavējoties informējiet meistaru.
  • Ieteikumi pēc procedūras, un jaunas vizītes datuma noteikšana. Ja ieradīāties pirmo reizi, pēc procedūras jums detalizēti pastāstīs, ko nedrīkst darīt pēc procedūras. Izvairieties no atrašanās saulē, ādas pārkaršanas saunā, karstām vannām, mehāniskiem ādas bojājumiem, piemēram, skrubjiem vai sausām masāžas birstēm. Ja atnācāt ne pirmo reizi, meistars vizuāli novērtēs, par cik mazāk parādījās jauni matiņi salīdzinājumā ar iepriekšējo procedūru, kā mainījies to biezums un krāsa, un ieteiks laiku nākamajam seansam.

Neizlaidiet procedūras bez svarīgiem iemesliem, ievērojiet ieteicamo intervālu starp seansiem – un tad jūs ātri savedīsit kārtībā ādu.

Kopta āda ir modē visu gadu, bet vasarā īpaši aktuāla ir padušu, kāju, kā arī dziļā bikini lāzerepilācija. Tieši tādēļ mēs iesakām veikt procedūru kompleksus, kas ietver matu noņemšanu vienlaikus vairākās zonās. Jūs ietaupīsiet laiku un naudu, jo kompleksie piedāvājumi vienmēr ir izdevīgāki cenas ziņā.

Spiediet šeit, lai pierakstītos uz procedūru.

Pieraksties uz procedūru 

Vai zvaniet konsultācijai
+ 371 20 175 204