Skip links
lāzerepilācija atsauksmes

Nekad neskatieties atsauksmes par lāzerepilāciju!

Lāzerepilācija atsauksmes: Nekad neskatieties atsauksmes par lāzerepilāciju, kamēr neizlasīsiet šo rakstu! Epilācijas process notiek dažādi, un tas ir atkarīgs no daudziem faktoriem. Tai skaitā arī no meistara pieredzes un kompetences. Ja ieraudzījāt negatīvas atsauksmes par lāzerepilāciju, nesteidzieties dzēst studijas telefona numuru un ņemt ārā no skapja savu skuvekli. Procesā ir nianses, un tās ir jāzina. Tātad, izskatīsim visbiežāk sastopamās negatīvajās atsauksmes.

Lāzerepilācija atsauksmes: sāpīgi, vai nē?

Šis ir viens no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par procedūru, un sūdzības par sāpēm, tik tiešām, gadās. Parasti šādas atsauksmes tiek atstātas par aleksandrīta lāzeru. Tā ietekme ir jūtamāka, un dažām meitenēm rada diskomfortu. Diodes lāzera procedūra ir saudzīgāka, meistars uzklāj nepieciešamo dzesēšanas un anestēzijas gēla daudzumu, tāpēc nerodas stipras sāpju sajūtas. Un, protams, katram cilvēkam ir savs sāpju slieksnis, tāpēc nevajadzētu ticiēt visām atsauksmēm, kurās procedūru sauc par sāpīgu un grūti izturamu.

Lāzerepilācija atsauksmes: cik efektīva?

Ir sastopamas atsauksmes, ka lāzerepilācija neko daudz nepalīdzēja vai arī matus vispār neizdevās noņemt. Visticamāk, to rakstīja sirmo matu īpašniece. Uz šādiem matiem lāzers nedarbojas, jo tajos ir pārāk maz melanīna pigmenta un lāzera enerģija šeit ir bezspēcīga. Tas pats attiecas uz plāniem pūku matiņiem. Visos citos gadījumos diožu lāzers ļoti efektīvi noņem matiņus, tai skaitā arī gaišos. Un, protams, lāzers nenoņems visus lieko apmatojumu vienā vizītē, tāpēc ņemiet vērā, ka nevajadzētu paļauties uz atsauksmēm par pirmo seansu. Daļu no matiņiem tajā var noņemt, bet parasti ne vairāk kā 25-30%. Pēc 3-4 apmeklējumiem klienti pamana, cik daudz mazāk matiņu ir kļuvis, un tie, kas ataug, kļūst plānāki, gaišāki un līdz ar to mazāk pamanāmi. Tos var noņemt ar skuvekli vai depilācijas krēmu – un turpināt apbrīnot gludu ādu.

Un vēl viens nemazsvarīgs procedūras efektivitātes faktors – ar kādu aparātu tika veikta procedūra. Tam ir jābūt modernam lāzerepilācijas aparātam, kura darbība ir pārbaudīta un sertificēta.

Sekas ādai.

Var atrast arī šādas atsauksmes: “pēc dažām dienām pēc sesijas parādījās stiprs sausums, nieze un lobīšanās.” Apspriedīsim, kāpēc tas ir iespējams. Ja jums ir ļoti jutīga āda, pastāstiet par to meistaram, viņš noteikti ieteiks, kā tai var palīdzēt pēc procedūras. Pārējos gadījumā ādas reakcijas notiek reti. Sausums un kairinājums ir iespējams, ja klients nav ievērojis ieteikumus: kārtīgi “apcepās” saulē, pavadījis vairākas stundas karstā pirtī vai veicis ādas pilinga procedūru. Kopumā, pārkāpa visus pēcprocedūras ādas kopšanas noteikumus.

Lāzerepilācija: pirms un pēc.

Fotoatsauksmēm var uzticēties droši, bet tikai tad, ja tie uzņemti pēc visa procedūru kursa. Kā jūs jau zināt, jauni matiņi uz ķermeņa nerodas vienlaicīgi, katram no tiem ir savs dzīves cikls. Katrā jaunā procedūrā lāzers iedarbojas uz folikuliem, kas “gulēja” iepriekšējās procedūras laikā. Tātad, pilnai bildei fotoatsauksme “pirms-pēc” ir jāveic tikai pēc pilna procedūru kursa vai vismaz pēc 5 procedūrām.

Tāpēc, nevajadzētu paļauties uz negatīvām atsauksmēm. Lāzerepilācijas procesā ir daudz nianšu, un tās ir jāņem vērā. Mūsu meistariem ir liela pieredze procedūru veikšanā, un viņi noteikti pastāstīs par visām niansēm, lai iespaidi un atsauksmes par lāzerepilāciju būtu tikai pozitīvas.

Spiediet šeit, lai pierakstītos uz procedūru.

Pieraksties uz procedūru 

Vai zvaniet konsultācijai
+ 371 20 175 204