Skip links
Kā notievēt līdz svarīgam notikumam

Kā notievēt līdz svarīgam notikumam – 4 soļi līdz kārotajam mērķim

Kā notievēt līdz svarīgam notikumam – 4 soļi līdz kārotajam mērķim. Ieviešot visus šos ieradumus, nevērtējiet katras dienas rezultātus.

1. solis – nosakiet savu motivāciju.

Tam ir jābūt skaidram mērķim, kas balstīts uz jūsu vēlmi. Nav vērts audēt svaru tikai citu dēļ. Jūs varat ātri izkrist no režīma, ja tas nebija jūsu personīgais mērķis. Motivācija notievēšanai var būt arī vēlme iepriecināt sevi spogulī, atkal uzvilkt savu mīļāko kleitu uz korporatīvo ballīti, doties uz brīvlaikā uz jūru un dižoties peldkostīmā. Vai varbūt Jūs vēlaties uzlabot savu veselības stāvokli.

Pats galvenais, lai vēlme nāk no Jums, tad Jums būs daudz vieglāk virzīties uz savu mērķi caur grūtībām un kārdinājumiem.

2. solis – uzstādiet sev reālus un taustāmus mērķus.

Zaudēt 15 kilogramus mēneša laikā diez vai ir reāli, turklāt ļoti kaidīgi veselībai. Bet 2-3 kilogrami – pilnīgi iespējams. Tāpēc nosakiet saprātīgu mērķi, pamatojoties uz jūsu pašreizējo svaru.

To izdarīt ir ļoti vienkārši – atrodiet internetā ķermeņa masas indeksa aprēķināšanas formulu. Formula palīdz noteikt, vai jums ir normāla auguma un svara attiecība. Pamatojoties uz aprēķinu rezultātiem, ķermeņa svars var izrādīties normāls, un tad, visticamāk, jums nav nepieciešams zaudēt svaru, bet gan jāstrādā pie ķermeņa kvalitātes un muskuļu tonusa. Ja masa izrādījās pārmērīga, tad nosakiet konkrētu mērķi, kas tiks mērīts gramos un kilogramos.

Neizvirziet nereālus mērķus. Ja jūs nevarēsiet zaudēt vēlamo svaru, jūs uz svarīgu notikumu saņemsiet nevajadzīgu stressu un iemeslu sevi lamāt. Izvirziet saprātīgus mērķus un sasniedziet tos.

3. solis – nosakiet, kas ir jāmaina jūsu dzīvesveidā.

Nepārcentieties ar globālām izmaiņām un neizmanojiet stingras diētas. Iespējams, līdz svarīgam notikumam izdosies notievēt, bet pēc tam jūs pieņemsieties svarā vēl vairāk. Šis ir ierasts stāsts pēc strauja svara nomest. 

Pēc uztura režīma laušanas sievietes piedzīvo virkni nepatīkamu emociju – nepatiku pret sevi, kaunu un vainas apziņu, kritizē sevi par vājprātību un sāk uzēst stresu, saasinot problēmas.

Tāpēc jums ir jāizstrādā sabalansēts uzturs ar olbaltumvielu, tauku un ogļhidrātu līdzsvaru un jāuzrauga kaloriju skaits. Svara zaudēšanas pamatā ir kaloriju deficīts – tās ir jāpatērē mazāk, nekā iztērējat.

4. solis – ieviesiet labus ieradumus.

Viens no svarīgākajiem ir dzeršanas režīma ievērošana. Aprēķiniet savu ūdens normu – 30 mililitri uz 1 kilogramu ķermeņa svara, un dzeriet to visu dienu. Lai par to neaizmirstu, instalējiet aplikāciju savā tālrunī. Tas atgādinās, ka ir pienācis laiks dzert ūdeni. Vēl var novietot pudeli redzamā vietā un uz tās uzrakstīt kaut ko motivējošu, piemēram, “Lai zaudētu svaru” vai “Veselībai”. Daudzi ir pieraduši sevi iepriecināt un apbalvot ar saldumiem, šis ieradums vairāk nekā citi veicina svara pieaugumu. Slavējiet un ieprieciniet sevi, apmeklējot interesantas vietas, skatoties filmu, iegādājoties kosmētiku vai rotaslietas.

Ieviešot visus šos ieradumus, nevērtējiet katras dienas rezultātus. Nosverieties un veiciet mērījumus reizi nedēļā, lai redzētu rezultātus, un līdz svarīgam notikumam jums noteikti izdosies zaudēt svaru.

Spiediet šeit, lai pierakstītos uz procedūru.

Pieraksties uz procedūru 

Vai zvaniet konsultācijai
+ 371 20 175 204