Skip links
Pretcelulīta masāža

Kā ātri atbrīvoties no celulīta? Palīdzēs pretcelulīta masāža

Pretcelulīta masāža: Celulīts ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc sievietes ir neapmierinātas ar savu ķermeni. Anticelulīta masāža ļauj ātri un bez piepūles noņemt apelsīna mizas efektu.

Pastāstīsim kā tas darbojas un, kur iziet pretcelulīta masāžas kursu.

Ar kādu aparātu veic pretcelulīta masāžu?

Mūsu speciālisti strādā ar Vela Shape aparātu, kas, iedarbojas uz ādu uzreiz četros veidos ar vakuum-rullīšu uzgali. Radioviļņi sašķeļ taukus un stimulē jūsu pašu kolagēna sintēzi. Vakuuma masāža stimulē limfas plūsmu un uzlabo asinsriti. Infrasarkanais starojums sasilda audus un palaiž tauku šūnu sadalīšanos. Rullīšu masāža veicina pastiprinātu limfodrenāžu. Aparāts iedarbojas ne tikai uz ādu, vakuuma pretcelulīta masāža sniedz arī citus efektus. Tas cīnās ar vājumu, mazina hroniska noguruma pazīmes un sniedz vispārēju atjaunojošu un atveseļojošu efektu, pateicoties aktīvai asins piegādei audiem.

Parasti pretcelulīta vakuummasāža tiek veikta gurnu un sēžamvietas zonā, jo tā ​​palīdz atbrīvoties no apelsīna mizas efekta šajās vietās.

Taču aparāts ir pierādījis savu efektivitāti arī citās zonās. Ar tā palīdzību lieliski samazinās vēders, kur var ne tikai noņemt liekos centimetrus, bet arī pievilkt nokarājušos ādu. Vēl viena problēmzona ir rokas un ceļgali. Šeit jau pēc pirmā seansa noņemt nokarājušos ādu. Pretcelulīta aparāta masāža palīdzēs ne tikai noņemt apelsīna mizas efektu, bet arī sakopt citas problēmzonas.

Kā pretcelulīta aparāta masāža palīdz atbrīvoties no apelsīna mizas?

Vela Shape īpatnība ir tāda, ka tā ietekmē gan ādas virsmu, gan zemādas mīkstos audus. Radioviļņi un infrasarkanie stari novirza siltumenerģiju tauku slānī, un tajā brīdī sākas tauku šūnu sašķelšanās process, kā arī kolagēna sintēze. Tajā pašā laikā vakuuma uzgalis iedarbojas uz āduādu, palaižot pastiprinātu limfas plūsmu. Siltumenerģija paliek šūnās, tāpēc procesi zem ādas turpinās arī pēc seansa. Tieši tāpēc procedūra nodrošina ilgstošu efektu.

Pretcelulīta masāža – āda izskatās labāk ar katru jaunu procedūru

Pirmais efekts ir redzams uzreiz pēc sākotnējās procedūras. Bonuss gludākai un elastīgākai ādai ir gurnu un sēžamvietas apjoma samazināšanās. Ja nolēmāt veikt pretcelulīta masāžu, ņemiet pilnu kursu, un neapstājieteis uz pirmās procedūras. Parasti tas sastāv no 6-10 procedūrām. Kurss ļauj ne tikai iegūt ātru efektu, bet arī nostiprināt rezultātu. Āda tiek atjaunota, pazūd ļenganums, nokarāšanās, nevienmērīga tekstūra.

Pretcelulīta masāža nav tā lētākā procedūra, taču tās cenu pilnībā attaisno ilgstošais efekts.

Kāpēc mēs iesakām veikt pretcelulīta aparāta masāžu tiešu mūsu studijā?

Mūsu meistariem ir liela pieredze šajā jomā – vairāk nekā 7 gadi. Mēs rūpīgi gatavojamies katra klienta uzņemšanai, izmantojam tikai vienreizlietojamos palīgmateriālus un sertificētu kosmētiku. Jūs varat būt droši, ka apmeklējums būs ne tikai noderīgs, bet arī ļoti patīkams.

Procedūras cenas var apskatīt mūsu mājas lapas sadaļā “Pakalpojumi“.

Pieraksties uz procedūru 

Vai zvaniet konsultācijai
+ 371 20 175 204