Skip links
Mikroadatu RF liftings

Galvenie jautājumi par sejas un kakla mikroadatu RF liftingu

Kā kļūt jaunākai par vairākiem gadiem vienas procedūras laikā? Palīdzēs RF liftings

Mikroadatu radioviļņu liftings jeb RF liftings ir aparātmetode, kas iedarbojas uz ādas dziļajiem slāņiem. Īpašas adatas vada augstas frekvences strāvu apmēram 3 milimetru dziļumā un sasilda audus saskares punktā. Tai pat laikā ādas virsma nesasilst, siltumenerģija iedarbojas tikai dziļajiem dermas slāņiem.

Kādus procesus iedarbina mikroadatu RF liftings?

Procedūras laikā zemādas tauku slānī sākas lipolozes process. Pēc kāda laika āda atjaunojas, ārējo efektu var salīdzināt ar ķirurģiskas ādas nostiepšanas rezultātu. Epidermas dziļo slāņu sasildīšana izraisa palielinātu asins piegādi un audu bagātināšanu ar nepieciešamajām vielām. Tajā pašā laikā notiek sava elastīna un kolagēna sintēze – olbaltumvielām, kas piešķir ādai elastību un svaigu, starojošu izskatu. RF liftings sniedz izteiktu atjaunojošu efektu, kas pastiprinās 3-4 nedēļu laikā pēc procedūras. Pilns procedūru kurss palīdz izlīdzināt mīmiskās grumbas, atjaunot ādai elastību un mirdzumu, noņemt blāvu toni, ļenganumu, sašaurināt poras, izlīdzināt rētas. Kursa maksimālais efekts būs sasniegts 3-5 mēnešus pēc procedūras, pateicoties procesiem, kas tiks iedarbināti strāvas ietekmē. Bet vēl svarīgāk ir tas, ka tas noturēsies apmēram 2 gadus, ipriecējot jūs ar savu atspulgu spogulī.

Kam ir kontrindicēts mikroadatu RF liftings?

Tā kā aparāts strādā ar sejas un kakla ādu, tā nav ieteicama jebkādu ādas slimību, alerģisku reakciju, brūču, kā arī infekciju akūto stadiju laikā.

Kā sagatavoties procedūrai?

Sejas un kakla RF mikroadatu liftingam nav nepieciešama īpaša sagatavošanās. Iepriekšējā dienā nevajag sauļoties, lai uz ādas nebūtu saules apdegumi, labāk ir izvairīties no alkohola lietošanas. Procedūras dienā nevajadzētu uzklāt kosmētiku.

Ko nevajadzētu darīt pēc mikroadatu RF liftinga procedūras?

Lai sasniegtu maksimālu efektu, neaiztieciet apstrādātās ādas vietas ar rokām, vairākas stundas izvairieties no mehāniskas iedarbības – neberzējiet ādu, nelietojier skrubjus. Šis ir vissvarīgākais laiks, kad jūsu āda ir maksimāli ievainojama un tai nepieciešama aizsardzība.

Rehabilitācijas periods pēc mikroadatu RF liftinga ilgst 2–7 dienas, pēc tam āda ir pilnībā atguvusies. Pēc procedūras ievērojiet vienkāršus ieteikumus:

nepakļaut ādu agresīvai sasilšanai: neapmeklēt pirti, saunu, neejiet karstā dušā un vannā;

– ierobežot fiziskās slodzes;

– nesauļojties, bet gadījumā, ja saulē, uzklājiet sauļošanās  dodaties saulē, jāuzklāj aizsarglīdzeklis ar augstu SPF līmeni;

–  nelietot kosmētiku 2 dienas pēc procedūras, ja dzīšanas process aizņem vairāk laika, tad nelietot to, kamēr āda nebūs pilnībā sadzijusi.

– nelietot alkoholu vai citas kaitīgās vielas, nesmēķēt;

– rūpēties par savu ādu, kā to ieteicis speciālists.

Ievērojiet rekomendācijas, uzturiet veselīgu dzīvesveidu, nodrošiniet savai ādai mājas kopšanu un baudiet procedūras rezultātus vēl ilgi pēc tās.

Pārliecinieties par to personīgi, pierakstieties uz neķirurģisko liftingu Rīgā skaistumkopšanas studijā Epiline, lai sniegtu visefektīvāko ieguldījumu savā skaistumā.

Pieraksties uz procedūru 

Vai zvaniet konsultācijai
+ 371 20 175 204