Skip links
Endosfēras terapija

Endosfēras terapija vai LPG: ko izvēlēties un kādas ir atšķirības

Daudzi aizdomājasuzdod jautājumu, kas tā ir par procedūru – endosfēras terapija, un ar ko tā atšķiras no sen zināmās LPG masāžas. Palīdzēsim jums izprast visus smalkumus un izdarīt izvēli.

Kāda ir galvenā atšķirība starp endosfēru un LPG

Endosfēras terapija ir ķermeņa korekcijas metode, kuras pamatā ir mikrovibrācijas un kompresijas iedarbība. Tās rada īpaša manipula saskaroties ar ķermeni. Tā spiež uz audiem, bet silikona rullīši masē ādu. Pateicoties tam, organismā tiek iedarbināts limfodrenāžas process, paātrinās vielmaiņa, iznīcinās tauku šūnas, un tiek izvadīti to sabrukšanas produkti. Āda ir manāmi savilkta, pazūd liekie kilogrami un celulīts, ķermeņa aprises kļūst skaidrākas.

LPG metodikas pamatā ir vakuuma efekts, ar tā palīdzību speciālā manipula ievelk ādu un masē to ar rullīšiem. Tā kā āda ir pakļauta lielākai slodzei, LPG ir jāveic īpašā tērpā, kas izgatavots no elastīga materiāla. Tas palīdz mazināt sāpes un nesavainot ādu.

Ar kādām problēmām palīdz cīnīties Endosfēra un LPG?

Gan endosfēras ķermeņa terapija, gan LPG palīdz cīnīties ar lieko svaru, tūsku, likvidē celulītu, tauku nogulsnes problēmzonās, sakārto ļenganu un nokarenu ādu, likvidē strijas. Endosfēras procedūra atšķiras ar plašāku pieeju – tās mērķis ir visa ķermeņa ievešana tonusā. Pateicoties roktura vibrācijai, procedūra palīdz ietdarboties pat uz dziļajiem muskuļiem, tāpēc ieteicama relaksācijai pēc nopietnām sporta vai citām fiziskām slodzēm. LPG procedūrai šāda efekta nav.

Vai ar endosfēras un LPG palīdzību iespējams atrisināt problēmas ar sejas ādu?

Mūsdienās endosfēras sejas terapija ir viens no populārākajiem pakalpojumiem aparata kosmetoloģijā. Endosfēra iedarbojas uz dziļākajiem muskuļiem. Tie nav pieejami ne manuālai masāžai, ne kosmētikai, kas vienkārši nevar iekļūt dziļāk par noteiktiem slāņiem. Procedūra atslābina muskuļus, palīdz noņemt mīmiskās grumbiņas un pievilkt sejas ovālu. Endosfēras terapija sejai tiek veikta, izmantojot speciālu uzgali, kas ir mazāka izmēra un svara nekā ķermenim. Tas palīdz maigi mijiedarboties ar īpaši jutīgo zonu ap acīm.

Kas attiecas uz LPG, tad sejas vakuuma masāžas procedūras ir, taču tās tiek piedāvātas daudz retāk. Pirmkārt, tāpēc, ka tā ir sarežģīta tehnika. LPG masāža var nopietni traumēt ādu, atstāt redzamas pēdas, tāpēc speciālistam nepieciešama liela meistarība, un no klienta i- gatavība uzņemties šādu risku. Endosfēras terapija ir absolūti droša, vienlaikus sniedzot lielisku atjaunojošu un relaksējošu efektu.

Vai visiem ir atļautas endosfēras un LPG procedūras

Kontrindikācijās ir vēl viena atšķirība starp abām metodēm. Ne vienu, ne otru nevar veikt ar vīrusu slimību saasināšanās, drudža, ļaundabīgu audzēju parādīšanās, traumu un ādas slimību gadījumā. Bet pastāv būtiska atšķirība starp LPG un endosfēras terapiju. Vakuums ir aizliegts klientiem ar vājiem, trausliem asinsvadiem un varikozām vēnām. Toties endosfēra ne tikai nav kontrindicēta, bet arī palīdz stiprināt asinsvadu un kapilāru sienas, uzlabo asinsriti. Kopumā procedūrai praktiski nav kontrindikāciju, tā ir atļauta pat grūtniecēm.

Cik bieži ir jāveic procedūras

Abām metodēm ieteicams veikt procedūru kursu: 

  • Endosfēras terapijai -vismaz 6, un, parasti maksimums 12 procedūras,
  • LPG pieļaujamas līdz 28 procedūrām.

Vai ir vēl kādas atšķirības

Endosfēras terapijai un LPG procedūrām ir dažādas cenas, kas būs atkarīgas arī no kursa ilguma.

Procedūras cenas var apskatīt mūsu mājas lapas sadaļā “Pakalpojumi“.

Pieraksties uz procedūru 

Vai zvaniet konsultācijai
+ 371 20 175 204