Skip links
endosfēra rīgā

Endosfera Rīga: kā izvēlēties salonu, lai nepazaudētu laiku

Endosfēra Rīgā: pēdējos gados endosfēras procedūra ir ieguvusi milzīgu popularitāti. Pašsaprotami: lai panāktu endosfēras efektu, nāksies vairākus mēnešus pēc kārtas būs jāstrādā sporta zālē, aktīvi jākopj sava āda, kā arī jāēd brokastis, pusdienas un vakariņas, skaitot galvā katra ēdiena kaloriju skaitu. Tas ir novājinoši, un ķermenis neatgūst formu tik ātri, kā jūs parasti vēlētos.

Endosfera – īsts atradums tiem, kas vēlas savest kārtībā savu ķermeni ļoti īsā laikā. Apjomu samazināšanās, atbrīvošanās no celulīta, ādas kvalitātes un ķermeņa kontūru uzlabošanās šeit tiek panākta 6-12 procedūru laikā, pie tam, endosfēra ir līdzīga masazai, kas nozīmē, ka tā sniedz patīkamas sajūtas.

Tieši tāpēc procedūra parādījās daudzos salonos. Mēs vēlamies jūs brīdināt par laika un naudas izšķērdēšanu un aicinām būt ļoti uzmanīgiem, izvēloties vietu. Kādi parametri jāņem vērā, lai nekļūdītos?

Sertificēts aparāts

Endosfēras procedūru var un nepieciešams veikt tikai ar sertificētu iekārtu.Jūs vienmēr varat pajautāt salonā dokumentus, un, ja ar tiem viss būs kārtībā, tie tiks parādīti bez problēmām. Ir ļoti svarīgi, lai ierīce būtu sertificēta, jo rokturim jābūt pareizas formas, un rullīšiem jābūt izgatavotiem no īpaša silikona. Procedūras rezultāts ir tieši atkarīgs no šiem faktoriem.

Kvalificēti meistari

Nedomājiet, ka ikviens cilvēks var vienkārši paņemt rokā ierīci – un tā visu izdarīs pati. Speciālisti tiek apmācīti kompetentā darbā ar manipulu, zina atšķirības starp darbu uz ķermeņa un sejas, saprot, kā no katras procedūras panākt maksimālu efektu. Tieši tāpēc izvēlieties salonu ar pieredzējušiem meistariem, kuri ir orientēti uz jūsu kopējo rezultātu. Un vēl – labs meistars noteikti atbildēs uz jautājumiem, paskaidros, cik procedūras vēl ir nepieciešamas un ar kādu intervālu.

Atsauksmju esamība

Tagad endosfēras terapia ir ļoti populāra procedūra, tādēļ, ja salonam nav nevienas atsauksmes, tam vajadzētu likt aizdomāties. Jūsu ērtībām mūsu mājaslapā mēs apkopojam atsauksmes par visiem EPILINE studio pakalpojumiem. Tās visas ir atstājuši īsti cilvēki – mūsu klienti.

Cenas noteikšana

Pārāk zemā endosferas proceduras cena rada jautājumus. Sertificēta iekārta un tās apkope, speciālistu apmācība, izdevumi masazas želejai – tas viss prasa ieguldījumus, tāpēc nevar maksāt pārāk lēti. Neuzķerieties acīmredzami zemām cenām, ja jūsu laiks jums ir dārgs.

Ērta telpa

Kāds teiks, ka tas nav svarīgi, bet cik patīkami, kad tevi sagaida draudzīga administratore, un laiku pirms procedūras var pavadīt omulīgā uzgaidāmajā zonā. Un, ja rodas organizatoriski jautājumi, administrators palīdz tos atrisināt tieši salona apmeklējuma laikā vai pa tālr. Sīkums, bet ir lieliski, kad par tevi rūpējas!

Reāli rezultāti

Mūsu speciālisti nekad nesola nereālus efektus. Vienā procedūrā nav iespējams zaudēt 5 kilogramus, samazināties par 2 izmēriem, savilkt ādu un uz visiem laikiem atbrīvoties no celulīta. Jā, jau pēc pirmās procedūras jūs redzēsiet ievērojamu rezultātu, taču, lai iegūtu izcilu efektu, jums ir nepieciešams pilns kurss un pēc tam patstāvīga rezultāta uzturēšana. Esiet mēreni uzturā, mēģiniet vairāk kustēties un dzeriet pietiekami daudz ūdens. Tad jūs redzēsiet ne tikai ātru, bet arī ilgstošu procedūras rezultātu.

Procedūras cenas var apskatīt mūsu mājas lapas sadaļā “Pakalpojumi“.

Pieraksties uz procedūru 

Vai zvaniet konsultācijai
+ 371 20 175 204