Skip links
Pretcelulīta masāža

Endosfēra Rīgā: Graujam 6 galvenos mītus par procedūru

1. Mīts  Endosfēras rezultāts ir pamanāms tikai pēc pilna procedūru kursa

Tas ir mīts, pirmās ķermeņa izmaiņas ir pamanāmas pat pēc vienas procedūras! Protams, jūs nevarēsiet noņemt dažus centimetrus, tas notiks kursa beigās. Bet jūs varat pievilkt ādu, izlīdzināt to un noņemt tūsku, apmeklējot pirmo endosfēru. Endosfēra Rīgā, kuru iziesiet kā pilnu kursu, dos maksimālu efektu. Tauku nogulsnes problēmzonās kļūs mazākas, uzlabosies ķermeņa aprises, pazudīs ādas ļenganums, tā kļūs gludāka.

2. Mīts.  Endosfēras procedūra palīdz tikai zaudēt svaru

Endosfēras terapija ir viena no daudzfunkcionālajām metodikām darbam ar ķermeni. Tā iedarbojas uz lieko svaru, ādu un palīdz atslābināt muskuļus. Sākotnēji endosfēra tika izgudrota, lai atslābinātu profesionālu sportistu ķermeņus, kuri treniņu un sacensību laikā piedzīvo pārmērīgu slodzi. Tāpēc tā ir ieteicama pie intensīvām fiziskām aktivitātēm, piemēram, ja nolemjat atgriezties sporta zālē pēc ilgāka pārtraukuma un nevēlaties izjust pastāvīgas muskuļu sāpes. Pēc treniņa apmeklējiet Endosfēru, lai izvadītu pienskābi, kā nākas atslābinātu muskuļus un atbrīvotos no sāpēm. Endosfēra kā dziļa masāža ir atļauta pat bērniem, kas nodarbojas ar profesionālo sportu.

Papildus apjoma samazināšanai endosfēra sniedz lielisku rezultātu, iedarbojoties uz ādu. Palīdz piešķirt veselīgu izskatu vaļīgai un nokarenai ādai, noņemt strijas un padarīt ādas izskatu koptāku.

3. mīts. Endosfēra nepalīdz pret celulītu

Celulīts ir viena no pirmajām problēmām, kuras gadījumā šī procedūra ir ieteicama. Manipulas (roktura) vibrācija iedarbojas uz zemādas tauku šūnām. Tas izraisa šūnu vibrāciju, tiek iznīcinātas šķiedru starpsienas starp tām, paātrinās asins mikrocirkulācija, tiek novērsta limfas stagnācija un izvadās liekais šķidrums. Tas viss palīdz tikt galā ar celulītu un “apelsīna mizas” efektu.

4. mīts. Vaikt endosfera masazu ir nepatīkami un pat sāpīgi. 

Tā nav taisnība, endosfēra ir ļoti patīkama procedūra, ļoti līdzīga masāžai. Atšķirībā no LPG, tā neizraisa sāpes un netraumē ādu. Bet salīdzinājumā ar manuālo masāžu tā pat pārspēj savu efektu. Fakts ir tāds, ka ar manuālo masāžu nav iespējams uzsākt vielmaiņas un tauku dedzināšanas procesus dziļajos muskuļos. Vibrācija, ko rada manipula, ir spējīga nonākt līdz muskuļu korsetes dziļākajiem slāņiem.

5. mīts. Endosfēra ir procedūra sievietēm

Endosfēra ir ieteicama visiem cilvēkiem, kuri rūpējas par sevi, vēlas tonizēt savu ķermeni, padarīt ādu gludu, tvirtu un koptu. Tāpēc procedūrai nav dzimumu atšķirību, endosfēra ir piemērota gan vīriešu, gan sieviešu ķermenim.

6. mīts. Endosfēra dod efektu tikai kursa laikā

Un arī tas ir mīts. Jā, ir jāiziet endosfēras procedūru kurss. Efektu pamanīsiet jau pēc pirmajām procedūrām, tomēr, lai rezultātu nostiprinātu un padarītu to ilglaicīgu, noteikti pabeidziet visu kursu. Parasti tas sastāv no 6-12 procedūrām, vidēji 70 minūtes katra. procedūras ir jāveic 2-3 reizes nedēļā. Seansu biežumu un kursa ilgumu nosaka speciālists, pamatojoties uz Jūsu mērķiem, uzdevumiem un ķermeņa stāvokli kursu uzsākšanas brīdī. Starp citu, tieši tāpēc endosfēras terapijas kursa izmaksas dažādiem klientiem var atšķirties. Atšķirība ir proceduru skaitā.

Endosfēra ir laba ar to, ka jūs ātri sasniedzat rezultātus, kurš pēc tam jums ir tikai jāuztur. Kursa laikā dzeriet pietiekami daudz ūdens, lai izvadītu šūu sadales produktus. Ediet pilnvērtīgi, iekļaujot savā uzturā olbaltumvielas, taukus un ogļhidrātus. Biežāk kustieties, pastaigājieties, mēģiniet pārvietoties kajām, kad vien tas ir iespējams. Kopumā ievērojiet vienkāršus un saprātīgus veselīga dzīvesveida noteikumus. Ja neievērosit šos ieteikumus, jūs varat ātri zaudēt visus iegūtos rezultātus.

Procedūras cenas var apskatīt mūsu mājas lapas sadaļā “Pakalpojumi“.

Pieraksties uz procedūru 

Vai zvaniet konsultācijai
+ 371 20 175 204