Skip links
Endosfera

Endosfēra: kādas problēmas procedūra risina

Kas ir endosfēra

Figūras modelēšanas un sejas ovāla korekcijas metode. Palīdz novērst novecošanās pazīmes, samazināt pietūkumu, samazināt ķermeņa tauku nogulsnējumus un noņemt muskuļu nogurumu.

Procedūra tiek veikta, izmantojot īpašu aparātu – Endospheres Therapy, kuras pamatā ir kompresijas mikrovibrācijas princips. Aparāts ir aprīkots ar manipulu ar silikona sfērām-rullīšiem, kas izskatās pēc bišu šūnām. Tie ir izgatavoti no hipoalerģiska materiāla un neizraisa ādas reakcijas. Uzgaļa īpašā forma ļauj strādāt ar visām problemātiskajām zonām.

uzgaļa radītā spiediena dēļ organismā paātrinās asinsrite, palielinās limfas plūsma un vielmaiņas procesu ātrums. Galvenais efekts ir atbrīvošanās no pietūkuma un vieglums ķermenī un muskuļos, kā arī svara zudums un cīņa ar celulītu.

Kurās zonās var veikt endosfēras terapiju?

 Viena no galvenajām metodes priekšrocībām ir tās plašā pielietojuma sfēra. Ar procedūru var savest kārtībā seju, vēderu, sēžu un gurnus, rokas un muguru.

Metodika palīdz samazināt tauku nogulsnes katrā zonā, paaugstināt ādas tonusu un sajust vieglumu visā ķermenī pēc stresa situācijām vai fiziskas pārslodzes.

Cik procedūras ir nepieciešamas, lai panāktu jūtamu efektu?

Gala rezultāts ir atkarīgs no iedarbības zonas, vecuma un ķermeņa un ādas stāvokļa. Lai panāktu ilgnoturīgu efektu, parasti ir nepieciešami 6-10 seansi, tomēr pirmie rezultāti ir redzami jau pēc 1-2 procedūrām, bet pēc kursa beigām ir nepieciešamas tikai uzturēšanas procedūras.

Kad ir vērts veikt endosfēras terapijas kursu?

Izdariet izvēli par labu endosfērai, ja jums:

– Ir limfas pietūkums un stagnācija;

– Ir tauku nogulsnes, liekais svars un celulīts;

– Āda ir zaudējusi tvirtumu un elastību, kļuva ļengana un nelīdzena;

– samazinājās muskuļu tonuss, parādījās jūtams muskuļu nogurums, spazmas, smaguma sajūta muskuļos;

– Ir rētas, strijas pēc pieņemšanās svarā vai bērna piedzimšanas;

– Parādījās nogurums, ātrs nogurums un miega traucējumi.

Kādas ir endosfēras terapijas priekšrocības:

– Tā ir kompleksa iedarbība uz organismu, kas uzlabo visu zonu un sejas stāvokli, kā arī ir jūtama ārstnieciska iedarbība, paātrinot asins plūsmu un limfas kustību.

– Pati procedūra ir patīkama un nesāpīga. To var salīdzināt ar patīkamu relaksējošu masāžu.

– Ātrs un pamanāms efekts. Jau pēc 1-2 seansiem āda kļūst tvirtāka, uzlabojas sejas ovāls, samazinās ķermeņa aprises. Pēc visa kursa pabeigšanas svars samazinās, pazūd celulīts, izlīdzinās strijas, izzūd nedziļas rētas.

– Individuāla pieeja. Katrai zonai kosmetologs piemeklē uzgaļa iedarbības leņķi, aparāta darbības laiku un vibrācijas biežumu.

– Metode ir droša un nav traumatiska. Uzgalis netraumē ādu un neatstāj pēdas, bet sadalīšanās produkti neaizkavējas organismā.

– Terapeitiskais efekts. Paātrinot limfas plūsmu un pastiprinot asinsriti, metode ļauj izvadīt toksīnus un sārņus un tādējādi atjaunot visu organismu. Audi tiek labāk apgādāti ar skābekli, un tiek paātrināta tauku šūnu sadalīšanās.

– Endosfēru var kombinēt ar citām procedūrām, pastiprinot efektu. Procedūras laikā var veikt citas aparata metodikas, kā arī doties uz manuālo masāžu, apmeklēt trenažieru zāli un sportot.

– Procedūrai gandrīz nav kontrindikāciju. Endosfēra nav ieteicama infekcijas slimību un hronisku slimību saasināšanās gadījumā. Tāpat ar aparātu nedrīkst apstrādāt traumētu ādu.

– Atļauts jebkurā vecumā. Pat bērni, kas nodarbojas ar sportu, var apmeklēt endosfēras terapiju.

Pierakstieties uz procedūru, lai uz sevis izjustu ātru komplekso efektu un izbaudītu savu atspulgu spogulī.

Leave a comment