Skip links
Endosfēra

Endosfēra: garantēts veids, kā notievēt līdz vasarai

Endosfera ir glābiņš tiem, kuri nedaudz nepaspēja savest kārtībā savu figūru. Ja peldkostīmu laiks ir tuvu, bet jūs vēl neesat labākajā formā, iesakām pievērst uzmanību šai procedūrai. Tās efektivitāte šajā autājumā ir pierādīta ar pētījumiem un mūsu klientu pieredzi.

Tajā pašā laikā endosfera terapia ir arī daudz patīkamāka par nogurdinošām diētām, sevi izsmeļošiem treniņiem un bezgalīgiem ierobežojumiem. Kursa laikā jums nepieciešams pieturēties pie adekvāta uztura, un jānodrošina organismam viegla slodze, piemēram, pastaigas vai riteņbraukšana savam priekam. Un tad jūs pat nepamanīsiet, kā ielīdāt savā mīļākajā kleitā, kura pavisam nesen bija par mazu.

Nu ko, tiksim skaidrībā, kā tas strādā

Endosferas terapija aparātu izstrādāja ārsti, lai sportisti pēc slodzēm varētu ātrāk atjaunoties. Tas uzrādīja tik izcilus rezultātus, ka aparātam nolēma rast pielietojumu ikdienas dzīvē. Endosfēra ir ierīce ar manipulu un rotējošiem rullīšiem. Rotējot tie rada patīkamu vibrāciju, kas iedarbina uzreiz vairākus svara zaudēšanai nepieciešamos procesus.

  1. Tiek stimulēta asinsplūsmu un limfas plūsma, kas dabiskā veidā sāk iznīcināt zemādas tauku slāni.
  2. Sākas kolagēna un elastīna ražošana organismā. Tās ir olbaltumvielas, kas atrodas ādā. To trūkuma gadījumā āda zaudē savu elastību, tvirtu izskatu un elastību, sāk nokarāties. Ražojot papildus šķiedras – otrādāk, āda atjauno savu tvirtumu un veselīgu izskatu
  3. Uzlabojas muskuļu tonuss. Ķermenis izskatās sportiskāks un tvitāks pat bez fiziskās slodzes sporta zālē.

Kā papildinājums ātrai svara zaudešanai nāks arī citi procedūras efekti

Tā samazina pietūkumu, kas uzreiz ietekmē ārējo izskatu uz labo pusi. Tāpat pēc procedūras kļūst mazāk pamanāmas grumbas un strijas, pazūd celulīts. Endosfera ķermenim aizstāj daudzas citas procedūras un sniedz spēcīgu komplekso efektu. Tajā pašā laikā tā ir absolūti nesāpīga un vairāk atgādina masāžu.

Cik ātri jūs varēsiet sasniegt efektu

Mūsu klientu atsauksmes apstiprina, ka efekts ir labi pamanāms jau pēc pirmās procedūras. Pēc 6 nedēļām ir redzams izteikts rezultāts. Tiek uzlabotas ķermeņa kontūras, uzlabojas ādas izskats, parādās muskuļu tonuss. Maksimālais efekts ir redzams pēc pilna kursa. Pazūd taukaudi no no lielākajām problēmzonām: kājām, gurniem, vēderu. Tajā pašā laikā āda šajās zonās izskatās tvirta, nenokarājas, kā tas notiek dabiskā svara zaudēšanas procesā. Parasti pilns kurss sastāv no 12 procedūrām, taču katrā gadījumā to nosaka speciālists, un ir atkarīgs no sākotnējā svara un citiem faktoriem.

Kas ir labāks – manuālā masaza vai endosfēra

Ar visām manuālās masāžas priekšrocībām tā nevar dot tik ātru un vienlaikus arī komplekso efektu svara zaudēšanas jautājumos. Svara zaudēšanas masāžas laikā rodas arī zilumi, ādas bojājumi un hematomas. Tas ir nepatīkami, un var radīt grūtības apģērba izvēlē vasaras laikā. Endosfēra pilnībā izslēdz šādu blakus efektu – nekādu redzamu bojājumu, vizuāli āda ar katru procedūru izskatās arvien labāk. Papildus visām priekšrocībām endosfera sniedz arī patīkamu atslābinošo efektu, un bez sāpēm.

Vēl viens procedūras pluss ir īss ierobežojumu saraksts. Endosfēra ir indicēta pat dažām vēnu slimībām, jo ​​tai ir ārstniecisks efekts.

No procedūras ir nepieciešams atturēties tromboflebīta, akūtu vīrusu slimību, ļaundabīgu audzēju un ādas bojājumu gadījumā, kā arī uzreiz pēc operācijām.

Visiem pārējiem procedūra palīdzēs ātri un ar baudu uzlabot sava ķermeņa formu.

Spiediet šeit, lai pierakstītos uz procedūru.

Pieraksties uz procedūru 

Vai zvaniet konsultācijai
+ 371 20 175 204