Skip links
endosfēra atsauksmes

Endosfēra atsausmes: ticēt atsauksmēm vai nē?

Endosfēra atsauksmes: ticēt vai nē?

Endosfēra Atsauksmes ir iespaidīgas, taču tiem, kuri nav bijuši uz šādu procedūru, bieži rodas jautājumi par rezultātu. Internetā var atrast daudz atsauksmju par endosfēras procedūru – pirms un pēc tās. Atsauksmes ir iespaidīgas, bet tiem, kas nav bijuši uz procedūru, rodas jautājumi, vai tiešām ir iespējams tik ātri notievēt, tonizēt muskuļus, uzlabot ādu? Tas ir absolūti reāli, jo endosfēra ir daudzfunkcionāla procedūra, kas darbojas vairākos virzienos vienlaikus.

Uzlabo ādas ārējo izskat

Speciālistu atsauksmēm par endosfēras procedūru bieži tiek pievienota arī fotoatskaite. Tajās ir viegli pamanīt, kā uzlabojas ādas kvalitāte pēc procedūras. Tā kļūst vienmērīgāka, gludāka, viendabīgā krāsā, pazūd pietūkums un irdenums, āda kļūst manāmi tvirtāka. Tas viss ir endosfēras manipulas iedarbības rezultāts. RManipulai griežoties, silikona uzgaļi aktivizē limfas plūsmu, ko nevar paveikt ar vienkāršu manuālu masāžu vai citas procedūras darbības rezultātā. Endosfēra īpaši labi palīdz pievilkt ādu, kas ir zaudējusi elastību straujā svara zuduma dēļ. Citas metodes šajā jautājumā nav tik efektīvas.

Darbojas kā ar ķermeni, tā arī ar seju

Endosfēra ir laba ar to, ka nav jātērē laiks un jāpierakstās uz dažādām procedūrām, lai savestu sevi kārtībā. Ierīce iedarbojas uz visu ādu – gan uz sejas, gan uz ķermeņa, nepieciešams tikai nomainīt nepieciešamo uzgali. Sejai tiek izmantots uzgalis ar mazāku svaru, ķermenim – ar lielāku, lai meistaram nav jārada papildu spiediens uz ādu. Rokturim ir cilindra forma, kas ir ļoti svarīgi, lai efektīvi strādātu ar grūti aizsniedzamām un jutīgām sejas zonām. Pateicoties formai, manipula iedarboas uz acu zonu un apakšējo plakstiņu, ādas stāvoklis šajās zonās ir viens no pirmajiem novecošanās rādītājiem, tieši tāpēc tvirta āda ap acīm vizuāli palīdz padarīt seju svaigāku un izskatīties jaunākai. Endosfēra palīdz savest kārtībā seju, mūsu klientu atsauksmes par šo procedūru vienmēr ir ļoti pozitīvas, jo viņi spogulī redz ātru rezultātu.

Endosfēra ķermenim: kāpēc par šo procedūru ir labas atsauksmes

Redzot atsauksmes par endosfēras terapiju pirms un pēc, īpaši iespaidīgs ir periods, kurā sievietēm izdodas sasniegt šādu rezultātu. Protams, labus rezultātus var sasniegt, ievērojot stingru diētu un sportojot sporta zālē, taču tas prasīs daudz vairāk laika, nekā procedūras apmeklējums. Endosfēra sniedz manāmu rezultātu jau pēc pirmajām divām procedūrām, un pēc 6-12 procedūru kursa jūs redzēsiet būtiskas izmaiņas ķermenī un sejā. Pirmkārt, pazūd liekie centimetri, tiek nostiepta āda, koriģēts celulīts un lokālās tauku nogulsnes, parādās muskuļu tonuss. Procedūra palīdz izvadīt taukaudu sabrukšanas produktus, līdz ar to uzlabojas vispārējā pašsajūta. Jums nepieciešams tikai ievērot veselīgu dzīvesveidu, ūdens un miega režīmu, parezu uzturu un vispārējās aktivitātes, lai saglabātu jau sasniegto rezultātu.

Par endosfēras terapijas procedūru ķermenim tiek atstātas labas atsauksmes arī tāpēc, ka tai praktiski nav nekādu ierobežojumu. Tātad, atšķirībā no vakuuma-rullīšu masāžas tā nebojā limfātiskos kanālus un vēnas, tāpēc tā joprojām ir viena no retajām metodēm, kas ir atļauta vēnu varikozes gadījumā. Procedūrai ir vairāki obligāti ierobežojumi. Tie ir: ļaundabīgi audzēji, vēnu tromboze, ādas traumas un ādas slimības akūtā fāzē. Tie, kuriem procedūra ir atļauta veselības apsvērumu dēļ, var ātri iegūt formu bez piepūles un nopietniem ierobežojumiem.

Procedūras cenas var apskatīt mūsu mājas lapas sadaļā “Pakalpojumi“.

Pieraksties uz procedūru 

Vai zvaniet konsultācijai
+ 371 20 175 204