Skip links
Pretcelulīta masāža

Endosfēras terapija pret celulīts, nokarena āda un tūska

Unikālo Endosfēras terapijas procedūru izgudroja Eiropas sporta ārsti un bioinženieri. Tā viņi atjaunoja olimpiskos sportistus pēc vissmagākajām slodzēm, mazināja muskuļu sasprindzinājumu, atgrieza tonusu un enerģiju visam ķermenim. Augstā efektivitāte lika ekspertiem aizdomāties par to, kā izstrādi padarīt noderīgu arī vienkāršiem cilvēkiem. Rezultātā endosfēras terapija nonāca kosmetoloģijā kā universāls līdzeklis cīņā pret celulītu, ādas nokarenumu, lokālām tauku nogulsnēm un muskuļu sāpēm.

Kā endosfēra darbojas un, kādu problēmu gadījumā palīdz?

Metode ir balstīta uz kompresijas mikrovibrācijas principu. Ierīces uzgalis sastāv no 55 sfērām, kas vienlaicīgi griežas, rada spiedienu un palaiž asins mikrocirkulāciju audos. Rezultātā, šūnās sākas vielmaiņas procesi, paātrinās limfas plūsma un notiek dabiskais tauku dedzināšanas process.

Procedūra ir īpaši efektīva cīņā ar:

 • Celulītu, pat ielaistās stadijās.
 • Ādas tonusa zudumu, tostarp sejas ādai.
 • Vietējām tauku nogulsnēm, īpaši problēmzonās – uz gurniem un vēdera lejasdaļā.
 • Pietūkumu.
 • Sāpēm un spriedzi pēc fiziskas slodzes.

Kāpēc endosfēras terapija dod lielisku rezultātu tieši cīņā pret celulītu?

Sievietām zināmi dažādi veidi, kā uzveikt celulītu – diēta, sildošas želejas un skrubji, nogurdinoši treniņi. Pieredze rāda, ka tie visi noved pie svara zuduma, bet nemaina ādas stāvokli. Vēl jo vairāk, no strauja svara zuduma tās izskats tikai pasliktinās, jo āda nepaspēj ātri atjaunot elastību. Endosfēras terapija ir laba ar to, ka tā darbojas kombinācijā pēc mikrovibrācijas un kompresijas principa. Lietojot kā kursu, tā dod ievērojamu rezultātu: vienlaikus noņem tauku nogulsnes un tonizē ādu. Efekts ir pamanāms uzreiz pēc pirmās procedūras, bet parasti ieteicams veikt 7 līdz 10 procedūras.

Kas ir efektīvāks – LPG vai endosfēra?

Šīm ierīcēm ir atšķirīgs darbības princips. LPG darbojas pēc vakuuma tehnoloģijas, endosfēra – no kompresijas mikrovibrācijas. Tieši tādēļ nav riska izstiept ādu vai bojāt asinsvadus, kā tas notiek ar LPG.

Vai ir kādas kontrindikācijas?

Endosfēras terapijai nav tik daudz kontrindikāciju, tās ir:

 • Tromboflebīts, jo limfas plūsmas paātrināšanās var izraisīt asins recekļa atdalīšanos.
 • Onkoloģiskās slimības.
 • Akūtas infekcijas slimības
 • Grūtniecība pirmajā un otrajā trimestrī.
 • Ādas bojājumi ierīces iedarbības zonā.
 • Procedūras veikšana pēc solārija apmeklējuma vai ilgstošas ​​uzturēšanās saulē.
 • Atveseļošanās pēc iekšējo orgānu operācijām. Tajā pašā laikā pēc tauku atsūkšanas vai ādas savilkšanas ieteicams lietot endosfēras terapiju, un tā dos pozitīvu efektu.

Kā sagatavoties procedūrai?

Vēl viena būtiska metodes priekšrocība ir papildu sagatavošanas trūkums. Tas ļauj ietaupīt laiku un neveikt nekādas izmaiņas ierastajā dzīves grafikā. Pietiek tikai pierakstīties uz procedūru.

To var izdarīt: + 371 20175204

Spiediet šeit, lai pierakstītos uz procedūru.

Калькулятор эндосфера LV