Skip links
Lāzerepilācija

Lāzerepilācija atbrīvo no ieaugušu matiņu problēmas

Lāzerepilācija: par ieaugušiem matiņiem ļoti labi zina skūšanās, elektroepilācijas, šugaringa un vaska piekritēji. Visas šīs metodes noņem matu ārējo daļu, bet tā dzīves cikls turpinās. Mehāniskās iedarbības dēļ mats maina savu augšanas līniju,  un tālāk aug zem ādas. Turklāt, saskaroties ar skuvekli, vasku un elektrisko epilatoru, āda pamazām kļūst rupjāka, un ieaugušu matiņu ar katru reizi kļūst arvien vairāk.

Kas notiek ar ādu?

Ieauguši mati var rasties jebkur. Visbiežāk tas notiek ar jutīgu padušu un bikini zonas ādu. Tomēr, pat mazāk jutīgā kāju āda nav imūna pret ieaugšanu. Vīriešiem bieži cieš deniņu zona un zods. Ieaugšanas vietā var redzēt nelielu bumbuli – papulu. Šī vieta uzpampst, kļūst sarkana, sākas kairinājums, var parādīties sāpes, stiprs pietūkums un iekaisums.

Ja savlaicīgi nenoņemat ieaugušos matiņus, iespējama strutošana, rētu parādīšanās, pigmentācija un abscesi – pustulas. Tas notiek, ja iekaisuma vietā ir nokļuvusi infekcija.

Pat ja ieaugušie mati nerada diskomfortu, ieaugušu matiņu vieta tomēr ir pamanāma un izceļas uz ādas.

Kā palīdz lāzerepilācija?

Ieaugšana pārtraucas pateicoties tam, ka lāzers iedarbojas uz visu matu, nevis tikai uz tā ārējo daļu.

Tas iekļūst matu folikulā un iznīcina tur īpašu pigmentu – melanīnu. Pēc melanīna iznīcināšanas mati pamazām pārstāj augt. Pēc vairākām procedūrām augšana strauji palēninās, un pielietojot epilācijas kursu, matiņi pārstāj augt pavisam.

Ja tev jau ir ieauguši mati, lāzers palīdzēs no tiem atbrīvoties 2-3 nesāpīgu procedūru laikā. Katra procedūra aizņem 10-20 minūtes un, ievērojot visus sagatavošanās noteikumus, nekādā veidā neietekmē ādu.

Ja ieauguši matiņi ir bijuši Jūsu pastāvīga problēma ar citām matu noņemšanas metodēm, pāreja uz lāzerepilācijas metodi pakāpeniski atveseļos ādu. Pigmentācija, iekaisumi un citas ieaugušu matiņu sekas paliks pagātnē.

Spiediet šeit, lai pierakstītos uz procedūru.

[formidable id=2]